У Жовтих Водах підрядник заволодів 2 млн гривень бюджетних коштів
На Дніпропетровщині директори товариства заволоділи майже 2 млн гривень бюджетних коштів, виділених на ремонт елементів благоустрою. Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської обласної прокуратури.
У 2020 та 2021 роках між Департаментом ЖКГ та будівництва Дніпропетровської ОДА та товариством-підрядником укладено договори щодо капітального ремонту елементів благоустрою у місті Жовті Води на загальну суму 47 млн грн.
Директори ТОВ склали завідомо неправдиві офіційні документи щодо обсягів, вартості робіт та будівельних матеріалів.
Встановлено, що місцевому бюджету заподіяно майже 2 млн гривень збитків.
Наразі колишньому та діючому директорам товариства повідомлено про підозру за фактами заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, та службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 1. ст. 366 КК України).
Читайте також: Масовий мор риби у селі Мар’янське: прокуратура розпочала розслідування за фактом екоциду.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/img_20230608_151312_923-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/img_20230608_151313_526-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/img_20230608_151313_490-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/img_20230608_151313_782-1200x675.jpg)