У центрі Дніпра запрацювала одна з резиденцій Святого Миколая
У Туристичному інформаційному центрі Дніпра відчинила двері одна із резиденцій Святого Миколая в рамах благодійної акції «Миколай про тебе не забуде». До будівлі охочі можуть приносити подарунки, якими привітають дітей з малозабезпечених сімей зі святом.
«Уже п’ятий рік поспіль тут відкривається пункт збирання різноманітних подарунків для малечі, адже ТІЦ розташований в самому серці міста, зручно доїхати транспортом й передати. Можете приносити канцелярію, іграшки, книги», – сказала начальниця Туристичного інформаційного центру Ольга Стасенко.
Приносити подарунки до ТІЦ можна щодня.
«Ми працюємо з дев’ятої ранку й до шостої вечора. Чекаємо мешканців і гостей міста. Невеличка резиденція Святого Миколая працюватиме до 20 грудня. Найголовніше – привітати дітей зі святом та подарувати віру у диво, а подарунок – лише привід», – підсумувала Ольга Стасенко.
Читайте також: Повернулись із купою вражень: ще 28 дітей з Дніпропетровщини відпочили на Закарпатті
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hg8np9k7a5v1orh12p41ube12qt52l-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hg8np9k7tqj1s1d14lr1k2212bg52k-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hg8np9k734o1e6qa963qk54f52j-1013x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hg8np9k7in81n921hks1o2v1lui52m-1013x675.jpeg)