У терцентрах Дніпра можна отримати гарячі обіди
У Дніпрі роблять все, аби підтримати людей та допомогти їм впоратися зі складнощами, що спричинила розв’язана росією війна. Нині у терцентрах забезпечили харчування майже 10 тис. підопічних, а понад половині з них соціальні робітники приносять їжу додому. Дніпро чи не єдине місто, де організовано такий кейтеринг.
«Це не тільки вирішення проблеми для тих людей, що мають потребу в додатковому харчуванні за кошт місцевого бюджету. Зараз постійні відключення електрики, і люди іноді не можуть приготувати гарячу їжу. Тож їм дуже зручно прийти до нас у територіальний центр або пункт незламності і там отримати додаткове харчування», – сказав мер Дніпра Борис Філатов.
Читайте також: Черговий по місту відвідав Управління державної служби охорони в Дніпрі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/mg_7295-1-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/mg_7305-1-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/mg_7490-1-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/mg_7563-1-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/mg_7594-1-1013x675.jpg)