У середмісті Дніпра організували захід до Дня української державності
Молодіжний центр Дніпра разом з департаментом молодіжної політики та національно- патріотичного виховання вперше в Дніпрі для мешканців та гостей міста організували захід до Дня української державності. У середмісті Дніпра розташували банер, на якому упродовж дня кожен зможе залишити назву міста, яке обере жеребкуванням. У якості подарунка кожному учаснику вручають брелок з тризубом.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-28_12-17-07-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-28_12-17-17-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-28_12-17-26-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-28_12-17-35-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-28_12-17-47-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-28_12-18-00-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-28_12-18-21-900x675.jpg)