У Покрові на пожежі врятували 6-річного хлопчика
Ввечері 21 жовтня у Покрові на вулиці Торговій почалася пожежа. На останньому поверсі 3-поверхового житлового будинку горів балкон. Про це повідомили у ДСНС у Дніпропетровській області.
Вже на місці, рятувальників повідомили мешканці під’їзду, що за дверима в цій квартирі вони чули плач дитини. Надзвичайники одразу приступили до пошуку. Виламавши вхідні двері, трикімнатна квартира була повністю задимлема їдким димом.
Хлопчика, 2016 року народження, знайшли в одній з кімнат. Він був наляканий та сховався у шафі. Рятувальники винесли дитину на руках із задимленої оселі. З первинним діагнозом: отруєння продуктами горіння, медичні працівники направили врятованого хлопчика до лікувального закладу.
Пожежу ліквідували. Вогнем знищено облицювання балкону, пошкоджено його конструктивні елементи, а також домашні речі в кімнаті квартири на загальній площі 15 кв.м.
Рятувальники закликають батьків не лишати маленьких дітей вдома без нагляду дорослих. А також постійно проводити бесіди із дітьми різного віку аби пояснити в чому ж саме небезпека вогню, особливо, як правильно діяти під час пожежі.
Читайте також: Сотня малюнків, листів та оберегів: діти з Синельниківського району підготували для бійців патріотичні послання
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/312712709_430753459237062_2321571531658702834_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/312568644_430754255903649_3728263940865306670_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/312342191_430754265903648_353840535716847731_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/312730392_430753475903727_6697682299270815004_n-1-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/312659687_430753469237061_2703782112064746773_n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/305360395_430754249236983_5935953174850517715_n-1013x675.jpg)