У парку імені Т. Шевченка встановлюють новорічну ялинку без витрат з міського бюджету
У Дніпрі, на центральній площі парку імені Шевченка, розпочали встановлювати новорічну ялинку.
«Цю локацію обрали тому, що це – найстаріший парк міста. Тут гуляють багато дніпрян та гостей міста. Ця красуня та прикраси до неї придбані ще декілька років тому. Монтаж ялинки виконується за кошт підприємців», – розповідає директор КП «Міська інфраструктура» Олексій Тесля.
10 метрова зелена красуня зможе радувати дніпрян та гостей міста вже за два дні.
Нагадаємо, до Різдва встановлять святкові ялинки ще у сквері «Прибережний», у сквері імені Олександра Усачова. Їх облаштують або коштом благодійників, або силами працівників комунальних підприємств у вільний від роботи час. Жодних коштів з міського бюджету на це не витратять. Представники бізнесу теж встановлюватимуть ялинки на різних локаціях у місті.
Читайте також: Десяток годівниць для птахів і білок встановили представники однієї з IT-компаній у парку імені Т. Г. Шевченка
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh7ccjra3sc1uhanu819e295dbs-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh7ccjra19kqmb21ko7f4a1992bu-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/12/o_1hh7ccjra1ulcvg94e6m371uuobr-900x675.jpeg)