У Нікополі повідомили про підозру чоловіку, який розмістив у соцмережі фото із комуністичною символікою
На Дніпропетровщині поліцейські встановили причетність чоловіка до поширення комуністичної символіки. На власній сторінці у соціальній мережі він розмістив фотографію із атрибутами тоталітарного режиму. Відповідно до закону, публічне поширення такої символіки в Україні заборонено, зазначають у Нацполіції у Дніпропетровській області.
Правоохоронці встановили 55-річного жителя Нікополя, який опублікував на головній сторінці у соцмережі зображення заборонених символів та поширив публікацію. Чоловіку вручено повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 436-1 Кримінального кодексу України (поширення символіки комуністичного тоталітарного режиму).
Читайте також: Пожежі та псевдомінування: надзвичайні події у Дніпрі за минулу добу
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/324925192_1548435595631471_6334778470257376768_n-900x675.jpg)