У міськраді провели інспекцію Пунктів незламності та різдвяних локацій
У рамках чергування по місту директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дар’я Біла відвідала КПНЗ «Центр позашкільної роботи 1» за адресою ж/м Тополя 1, 8а. Проінспектувала, як проходять заняття під час відключень світла, завітала до танцювального класу та побачила репетицію вихованців закладу.
«Сьогодні відвідали кабінет, в якому яскраво ілюструють, як саме проходять заняття навіть попри відключення світла. Він обладнаний необхідними ліхтарями», – зазначила Дар’я Біла.
Також Дар’я Біла проінспектувала Пункт незламності. Його особливість полягає в тому, що кожний відвідувач може долучитися до наближення перемоги та допомоги ЗСУ, адже там можна долучитися до плетіння маскувальних сіток.
«Це вже 97-ма сітка, яку ми відправили на фронт» – наголосила Дар’я Біла.
Також чергова по місту відвідала одну з локацій «Від Різдва до Різдва», що на ж/м Тополя 1.
«Майже на кожній такій локації є ярмарки, за допомогою яких збираємо кошти для ЗСУ. На цій локації вже зібрали понад 10 000 грн, які передадуть на потреби наших захисників», – розповіла Дар’я Біла.
Також привітали подяками міського голови працівників закладу «Центр позашкільної роботи 1» за волонтерську діяльність та їх внесок у наближення перемоги.
Читайте також: У Дніпрі продовжується інспекція Пунктів незламності
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-07_13-59-45-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-07_13-59-43-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-07_13-59-41-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-07_13-59-36-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-07_13-59-33-900x675.jpg)