У лікарні Дніпропетровщини доправили 76 поранених дітей
З початку повномасштабної війни медзаклади Дніпропетровської області прийняли 76 дітей, які постраждали від російської агресії. Трьох із них врятувати не вдалося, повідомляє голова Дніпропетровської ОВА Валентин Резніченко.
Постраждалих дітей доправили з Донецької, Луганської, Харківської і Херсонської областей. Майже у кожного з них осколкові поранення і складні переломи. Наймолодшому з них — усього 2 роки.
Наразі в лікарнях області залишається 8 дітей, 2 з них у важкому стані.
Читайте також: Прокуратура розпочала розслідування щодо обстрілу громад Дніпропетровщини
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/05/photo_2022-05-30_17-17-16-1013x675.jpg)