На Криворіжжі запустили першу гілку нового водопроводу
21 серпня у Криворізькому районі відкрили першу чергу водогону між річкою Інгулець та Південним водосховищем. Про це повідомляють у Дніпропетровській ОВА та Криворізькій РВА.
Його довжина складає 27 км. Ця гілка зможе прокачувати 100 тис. м³ води — це приблизно чверть від загальної потреби району. Наразі працівники прокладають ще три гілки, якими зможуть транспортувати 400 тис. м³ води.
На його зведення виділили кошти з держбюджету.
Читайте також: У Дніпрі почали тестувати систему оповіщення для батьків у чат-ботах
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_17-02-24-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_17-02-20-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_17-02-16-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_17-02-14-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_17-02-09-1013x675.jpg)