У Кривому Розі розпочали видавати свідоцтва про закінчення школи випускникам з Херсонщини
Розпочато видачу документів про освіту випускникам Херсонщини на базі Криворізького природничо-наукового ліцею. Про це повідомив очільник Херсонської ОВА Геннадій Лагута.
Команда Херсонської ОВА, зокрема обласне управління освіти, максимально розповсюдило інформацію серед закладів освіти про цю можливість, тому в перший день за свідоцтвами й атестатами звернулася велика кількість людей. Щоб зробити процес отримання документів про освіту швидким та зручним, визначено заклади освіти Херсонської області, уповноважені організувати видачу документів про освіту на базі Криворізького природничо-наукового ліцею.
Зрозподілом, переліком контактних осіб можна ознайомитися за посиланням.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo5298558972934077199-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo5298558972934077200-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo5298558972934077201-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo5298558972934077202-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo5298558972934077203-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo5298558972934077205-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/06/photo5298558972934077206-506x675.jpg)