У Кривому Розі на пожежі у квартирі травмовано жінку та 3 дітей, серед яких немовля
Ввечері 4 січня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про займання в одному з помешкань п’ятиповерхового житлового будинку, розташованого на вулиці Співдружності Саксаганського району міста Кривий Ріг.
Пожежа сталася у квартирі на останньому поверсі багатоповерхівки.
Внаслідок пожежі постраждали мешканці оселі: жінка, 1950 року народження, двоє хлопчиків, 2017 та 2023 років народження, та дівчинка, 2020 року народження.
Пожежу ліквідовано.
Постраждалих працівники екстреної медичної допомоги доставили до лікувальних закладів.
Читайте також:
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/01/whatsapp-image-2024-01-04-at-18.04.30-1013x675.jpeg)