У Дніпровських ПТУ розпочалося навчання переселенців робітничим професіям
9 серпня розпочалося навчання переселенців в Дніпровських ПТУ. Навчають робітничим професіям. Навчання проводиться за кошти ООН. За цією програмою відібрали 76 людей до 5 груп. Програма триватиме 3 тижні.
Після чого учасникам вручать сертифікати про часткову кваліфікацію, а також вони будуть влаштовані на роботу у Дніпрі.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5445314861522337065_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5445314861522337066_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5445314861522337067_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_5445314861522337068_y-1-900x675.jpg)