У Дніпрі житловой фонд готують до опалювального сезону
Промивання системи центрального опалення входить у захід з підготовки житлового фонду до опалювального сезону. Кожен житловий будинок “промивається” один раз на три роки. Процес промивання – це наповнення системи холодною водою, підключення компресора та промивка система опалення гідропневматичним способом.
Також щомісяця проводяться перевірки в машинному приміщенні ліфтів, яке призначене для розміщення механізмів — перевіряють, як працюють гальма; також, при необхідності, можуть перевірити обмежувач швидкості.
Окрім цього, представники комунального підприємства “Жилсервіс -5” розповіли та показали, як проводяться відновлювальні роботи покрівлі в одному з гуртожитків міста.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_18-45-20-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_18-45-29-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_18-45-41-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_18-45-53-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_18-46-33-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_18-46-48-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_18-47-02-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/07/photo_2022-07-27_18-48-01-900x675.jpg)