У Дніпрі закінчують ремонт гімназії №33
Фінальні штрихи залишаються до завершення реконструкції гімназії №33 у Дніпрі. Нині основна зона робіт – дворівневий харчоблок. А ще працюють над благоустроєм подвір’я. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.
«Реконструкцію найстарішої гімназії Дніпра проводимо, використовуючисучасні технології. Все – для понад 700 учнів, їхніх вчителів та батьків», – зазначив очільник області Валентин Резніченко.
Навчальному закладу – більш ніж півтора століття. Грандіозне перетворення – вперше.
«Гімназія завжди була осередком просвітництва в місті. Останнім часом вона потребувала капітального ремонту, – розповіла директорка навчального закладу Лідія Яворенко. – Раді, що реконструкція сталася. Будуть гарні світлі класи, великі коридори, затишна їдальня».
У коридорі на першому поверсі лишилося покласти лінолеум на підлогу. Майже готовий дворівневий харчоблок. У підвалі облаштовують комори для зберігання продуктів. Зверху – їдальню та зону приготування. Між ярусами – підйомна платформа. Місце, де школярі обідатимуть, прикрасять «смачною» інсталяцією з яскравими фруктами та овочами. Додадуть декору – великі стилізовані ложки і виделки. Працюють і над благоустроєм подвір’я – викладають тротуарною плиткою. Там проводитимуть святкові урочистості. Представник генпідрядника Антон Чорнодуб згадує, коли починали реконструкцію – демонтували майже все. Залишили лише стіни та історичну частину фасаду.
«Гімназія вже не матиме проблем із дірявими трубами та старою каналізацію. Усі мережі замінили на нові. Порівняно з тим, що тут було – це зовсім інший рівень», – запевнив Антон Чорнодуб.
default