У Дніпрі за зверненням мешканців ремонтують комунікації в будинку
Мешканці будинку за адресою вул. Данила Нечая, 15 звернулись до міського голови щодо ремонту сантехнічних систем, адже труби тут не замінювали з моменту будівництва.
Борис Філатов надав доручення профільним службам обстежити стан комунікацій, після чого вирішили повністю замінити сантехнічні системи у підвалі будинку. Директор департаменту житлового господарства ДМР Владислав Грицай проінспектував хід ремонтних робіт, які розпочалися 2 тижні тому.
Старі іржаві труби замінили на нові — поліпропіленові, такі труби не піддаються корозії та мають строк експлуатації більше 25 років, а також замінили вентилі та задвижки на усіх стояках. Якщо у якійсь квартирі трапилася аварійна ситуації чи необхідно провести ремонтні роботи, тепер є можливість перекрити стояк окремо та не відключати будинок повністю. Роботи виконуються згідно з графіком, та вже зовсім скоро мешканці зможуть користуватися новими сантехнічними системами.
Читайте також: Громадська рада Дніпра протягом минулої доби обробила 47 звернень
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-11_11-27-23-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-11_11-27-22-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-11_11-27-21-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-11_11-27-20-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/03/photo_2023-03-11_11-27-19-506x675.jpg)