У Дніпрі за минулий рік на 80 найпростіших укриттів стало більше
За облаштування та функціонування захисних споруд відповідають їхні балансоутримувачі. Це можуть бути як комунальні, державні, так і приватні установи.
Перевірив стан низки захисних споруд у Дніпрі начальник відділу по роботі з правоохоронними органами та охорони громадського порядку управління по взаємодії з правоохоронними органами та мобілізаційно-оборонній роботі департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дніпровської міськради Станіслав Прийтенко. Він 19 січня чергує містом. Перша споруда — сховище в одному з медичних закладів міста.
«Тут є вентиляція, резервне живлення, медикаменти. Приміщення обладнано санвузлами, є запас як технічної, так і питної води. Окрім цього, сховище обладнано операційною та доопераційною палатою. Також в приміщенні є черговий та охоронець, тому укриття працює цілодобово і відкрите для мешканців», — сказав Станіслав Прийтенко. Наступна локація перевірки — найпростіше укриття, яке знаходиться у гімназії № 74 (вул. Караваєва, 60).
«Тут також все зроблено як годиться. Є запаси води, вентиляція, аптечка з необхідними медикаментами. Найпростіше укриття облаштовано генератором. Працює цілодобово», — зазначив Станіслав Прийтенко.
Черговий по місту також додав: «У місті обліковується 305 сховищ ( з них 2 протирадіаційних ) та 2 споруди подвійного призначення. Також на обліку знаходяться 394 найпростіших укриття, із них 325 – комунальних. Для порівняння: на початок минулого року на обліку знаходилось 314 найпростіших укриттів. Упродовж минулого року на облік взято 80 найпростіших укриттів, зокрема чисельність комунальних збільшено на 67».
Читайте також: Менше 5 км лишилося окупантам до Дніпропетровщини.