У Дніпрі вшанували пам’ять жертв трагедії на Мандриківській
13 жовтня у 15-ті роковини трагедії на вул. Мандриківській, 127 згадали жертв, загиблих внаслідок вибуху газу в житловому будинку. Цього дня до храму на честь ікони Божої Матері «У скорботах і печалях втіха», побудованому на місці вибуху, прийшли родичі загиблих, колишні мешканці, представники міської влади, рятувальники та просто небайдужі дніпряни.
«Це страшна трагедія, коли загинуло стільки мешканців будинку, зокрема й дітей. Повинні запобігати таким масштабним побутовим трагедіям. Пам’ятаємо усіх, кого вже немає з нами», — сказав заступник міського голови, директор департаменту соціальної політики міської ради Едуард Підлубний.
Клара Бірюкова прийшла до храму, аби вшанувати пам’ять загиблої онучки: «Це трагедія на усе життя. І біль з роками не зникає. Щороку 13 жовтня обов’язково приходжу сюди».
Нагадаємо, 13 жовтня 2007 року через витік газу в багатоповерхівці на вул. Мандриківській стався вибух. Трагедія забрала життя 23 людей.
Читайте також: У боях з окупантами загинув ще один Герой з Дніпропетровщини
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1fhsgsd4bc85pq21v5st8712233k-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1fhsgsmqf10rj1i561hsp14orrsm4g-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1fhsgsfmmnf91ic71opi18cg1jm742-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1fhsgss5rq7u17n0eg3o8bco5c-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1fhsgt1lh1oibrfb1fvqeo5oqo62-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1fhsgsurj9vstq21ud313gq1ein5k-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1fhsgtceu1cs110l15oeimq1gkl76-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1fhsgt9hikgr1fr2f1e3nveco6u-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/10/o_1gf8dc3da12d4bde10n21s7j2m17-1013x675.jpeg)