У Дніпрі вшанували пам’ять жертв Голодоморів
У Дніпрі зранку 26 листопада, у День пам’яті жертв Голодоморів, вшанували пам’ять загиблих від штучного голоду.
Пам’ятні композиції до меморіалу жертвам політичних репресій та Голодомору, що на Запорізькому шосе, з нагоди 90-х роковин поклали представники міської, обласної влади, районів, ДСНС, силових структур.
Нагадаємо, кожного року, в четверту суботу листопада, в Україні відзначають День пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, а також голодоморів 1921-1922 та 1946-1947 років.
Читайте також: Дніпропетровщина переходить на новий режим подачі електрики – Резніченко
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1giq0kb2n9511q55sh450fmjj1e.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1giq0kb2npge7cpurf17b81aas1f.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1giq0kb2o1f36trl481tit199u1g.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1giq0kb2o2dkap6rnk1psv14kv1h.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1giq0kb2o12521tvq10bg19081evl1k.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/11/o_1giq0kb2o2dkap6rnk1psv14kv1h-1.jpg)