У Дніпрі врятували песика, який потрапив в каналізаційний люк
У Дніпрі рятувальники витягли собаку, яка потрапила у каналізаційний люк. Про це повідомили в Головному управлінні ДСНС України у Дніпропетровській області.
12-го січня до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що біля станції “Зустрічна”, у люк потрапила собака.
По прибуттю до місця виклику співробітники ДСНС побачили у каналізаційному люкі на глибині, орієнтовно 3 м безпорадну чотирилапу. За допомогою мотузки надзвичайники підняли тварину на поверхню.
Читайте також: У Дніпрі на Амурському мосту Chevrolet врізався у відбійник
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_1-3-1014x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/screenshot_2-1-1005x675.jpg)