У Дніпрі відновив роботу басейн «Метеор»
Від сьогодні, 7 вересня Палац водних видів спорту «Метеор» відновив свою роботу після довготривалої перерви, викликаної війною. Про це повідомляється на сторінці Клубу спортивного плавання «Метеор» у Фейсбуці.
24 лютого Клуб спортивного плавання «Метеор» розмістив повідомлення, що з 24.02.22 клуб не працює. Щодо подальшого режиму роботи не було нічого відомо. Абонементи були заморожені на період неробочих днів.
З 7 вересня басейн знову працює і приймає відвідувачів, як і раніше, з 7 до 21.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/304969393_7935197403219598_5487112738913178864_n.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/305140956_7935197579886247_3397183961659130715_n-1200x541.jpg)