У Дніпрі відкриють новий Пункт незламності на Червоному Камені
За дорученням міського голови черговий по місту Михайло Лисенко 28 січня відвідав один із Пунктів незламності у школі № 143 на вул. Коробова, 3Д, котрий найближчим часом буде приймати відвідувачів. Там можна буде окремо знаходитися відвідувачам з дітьми, домашніми тваринами, бо приміщення поділено на зони. Також є місце для підзарядки гаджетів, оснащення майбутньої «кухні» та зони «медичного пункту», з аптечкою та необхідним обладнанням.
“Вже найближчим часом тут зʼявиться генератор і пункт зможе приймати перших відвідувачів. Це дуже добре, що у такому великому мікрорайоні зʼявиться свій куточок незламності. Місто турбується, аби під час вимкнень світла дніпряни могли десь зігрітися, попити гарячого чаю чи кави, підзарядити свої гаджети“, – сказав Михайло Лисенко.
Читайте також: У Дніпрі на одному з мостів встановлюють колесовідбійний брус
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_5379779402956653839_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_5379779402956653838_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_5379779402956653837_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_5379779402956653836_y-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_5379779402956653835_y-1200x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_5379779402956653834_y-900x675.jpg)