У Дніпрі вчили педагогів особливостям роботи з дітьми під час тривог
У Дніпрі пройшов інтерактивний тренінг для вихователів садочків «У пошуках педагогічних скарбів». Педагогів вчили особливостям роботи з дітьми в укритті під час повітряної тривоги, інклюзивного навчання та психолого-педагогічній підтримці. У навчанні взяли участь 25 вихователів. Для тренінгу розробили 3 тематичні локації, а педагогів поділили на невеличкі групи, аби вони по черзі відвідали кожну.
«Кожна локація тематична, тобто вони присвячені одній з заявлених тем. На кожній локації педагоги виконували завдання та дивились освітні матеріали, присвячені темі локації. Такий захід допомагає вихователям йти в ногу з часом та оволодіти сучасними педагогічними методиками. До того ж потрібно враховувати, що довгий час садочки не працювали, тож такі тренінги дозволять ефективно включитись в освітній процес і взяти з собою нові знання», — прокоментувала Оксана Турчина, консультантка Центру професійного розвитку «Освітня траєкторія» у галузі дошкільної освіти.
Одна з відвідувачок тренінгу пані Тетяна. Жінка працює в.о. директора дитсадка. Каже, що сьогодні дізналась багато цікавого, планує впровадити це в своєму закладі тільки-но він запрацює очно.
«Дізналась про цікаві нейроігри для дітей на увагу, на запам’ятовування кольорів, для правильної роботи мозку. До того ж корисно було почути інформацію про роботу з дітьми під час повітряної тривоги, адже всі діти різні, і по-різному на неї реагують», — поділилася Тетяна Верьовина, в.о. директора дитсадку.
У Дніпрі за змішаною формою навчання (по 4 години на день) працюють 30 дитсадків та 7 дошкільних відділень при НВК. Всі заклади, які працюють очно, мають облаштоване укриття. Щотижня відкриваються й інші садочки, які працюватимуть за змішаною формою. До кінця листопада будуть працювати 47 дитячих садочків. Інформацію про роботу цих закладів у вашому районі ви можете дізнатись у керівника вашого закладу.
Читайте також: Перевірили 130 навчальних закладів: у Дніпрі “замінували” усі школи
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfcfqbb51kc918pn1jbt17eefi31bc-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfcfqbb51emv15gab8j14pl1s5g1bb-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfcfqbb516rtddi1foh1i5d2hm1b9-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfcfqbb5nmbbks1sotp2h1lvf1ba-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfcfqbb5hoe12361jmmr782td1b8-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfcfqbb5vj47dkg2k13521n541b7-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfcfqbb517dg19mq81g1tsbbd01b6-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfcfqbb5u7ifdn157g9r21gfo1b5-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1hfcfqbb52j01cp714c3bt93ai1b4-900x675.jpg)