У Дніпрі в гуртожитку облаштували центр для проживання переселенців
У Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова підтримують дітей, які постраждали внаслідок військових дій. Його виконання у “Центрі довгострокового перебування внутрішньо переміщених осіб” в рамках чергування по місту приїхала перевірити директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дар’я Біла.
Центр створили за проєктом одного зі стипендіатів Іменної стипендії міського голови активній молоді імені Олександра Поля на базі гуртожитку Дніпровської Політехніки. Для цього в приміщенні провели капітальну реновацію.
Тут проживають сім’ї з дітьми, які постраждали внаслідок повномасштабного вторгнення.
Проєкт реалізовується Українською Студентською Лігою за фінансової підтримки ІТ-компанії Fiverr, сервісної підтримки СпівДії, а також грантів від міжнародних гуманітарних організацій.
Чергова по місту приїхала з майстер-класом у техніці витинанка від майстрині Міського палацу дітей та юнацтва. Разом з дітками провели майстер-клас, а чергова подарувала учасникам родинні етно-розмальовки “Леся. Подорож у часі”, розроблені департаментом моложної політики та національно-патріотичного виховання.
Читайте також: Дніпро — у лідерах із закупівлі дронів для ЗСУ
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-15_14-49-57-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-15_14-49-56-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-15_14-49-55-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-15_14-49-54-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/photo_2023-05-15_14-49-53-900x675.jpg)