У Дніпрі в День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшанували полеглих
Зранку 8 травня до меморіалу «Вічний вогонь» квіти пам’яті поклали представники влади міста та області, Молодіжної ради Дніпра, а також правоохоронці та рятувальники.
«Важливо пам’ятити і вшановувати пам’ять тих, хто загинув у боротьбі з нацизмом. На жаль, Україна і зараз бореться із ворогом, якого обов’язкового переможемо!», – зазначив заступник міського голови Костянтин Цепенніков.
Віддати данину пам’яті до меморіалу прийшла і молодь.
«Вважаю важливим вшановувати пам’ять тих, хто загинув у боротьбі з нацизмом. Сьогодні згадуємо подвиг тих, хто боронив людство від нацизму і переміг його. Молодь про це пам’ятає», – підкреслив член Молодіжної ради Дніпра Микита Бурий.
Читайте також: Можливі відключення світла: наслідки нічної атаки рф на енергетику України
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1htbkitg31van1pdc5kp1jjq4r93i-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1htbkitg21v461bau14r5on41p7c3b-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1htbkitg4jnu1h8e1kb510ao1f1p3n-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2024/05/o_1htbkitg4191a16h3s2uds913f23o-1013x675.jpg)