У Дніпрі у День Державного прапора урочисто підняли великий український стяг
Зранку 23 серпня у Дніпрі урочисто підняли державний стяг. До участі у церемонії запросили українських військових, долучились також керівники міста та області.
«Як наш Державний прапор майорить над мирними містами, так само здійметься і над всіма деокупованими територіями. Символ тепла єдності та спраглості до свободи. Знані у всьому світі кольори мужності та незламності», — сказав мер Дніпра Борис Філатов, наголосивши, що місто продовжує системно допомагати.
Пам’ять всіх полеглих у війні з росією тут вшанували хвилиною мовчання.
«Наш. Рідний. Він із сині українського неба і золота пшеничного колосся. Державний прапор. Його ретельно ховали від загарбника мешканці окупованих населених пунктів. А потім розгортали, зустрічаючи оборонців», — сказав керівник ДніпроОВА Сергій Лисак.
Читайте також: #ДніпроДякує: світова підтримка України в артроботах дніпровських педагогів
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h8gqau24pln31jb0k1qg31hin30e-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h8gqau2410e314la1blg1cgkhle30c-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h8gqau23u5p1emnervi2s1g0a30b-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h8gqau231j8sdaa15p71k8gsfc30a-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h8gqau23qur191o156put18kf308-945x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h8gqau231fst1gsoifk1kso1ek2307-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h8gqau231cbc4qp1q8v71v63306-1013x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/o_1h8gqau237ct1c0r1sa01gi13c4305-1013x675.jpg)