У Дніпрі триває програма співфінансування закупки генераторів для житлових будинків
Черговий по місту директор департаменту з питань самоорганізації населення Святослав Ткаченко перевірив, як за дорученням мера Бориса Філатова виконують програму для будинків ОСББ та ЖБК.
За програмою 75% вартості оплачує міська рада, а 25% — об’єднання. Таким чином департаментом з питань самоорганізації населення було видано понад 40 генераторів для багатоповерхових будинків з ІТП, котельнями та насосними станціями.
Директор департаменту проінспектував ЖБК №85 “Кировец” по вул. Старокозацька, 82, який отримав генератор.
Він перевірив умови зберігання та використання джерела резервного живлення й провів інструктаж щодо використання генератора.
Читайте також: У Дніпрі в пошкодженому будинку на Перемозі відновили ліфт
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-19_14-52-09-902x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-19_14-52-07-2-902x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-19_14-52-07-902x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/02/photo_2023-02-19_14-52-06-902x675.jpg)