У Дніпрі спецпризначенці затримали групу озброєних крадіїв
Банда може бути причетна до ряду крадіжок у місті та області. Під час обшуків у них знайшли викрадене майно та гранати.
29 листопада чоловік повідомив правоохоронцям, що його квартиру в Соборному районі обікрали невідомі. Як зазначається на сайті поліції, зловмисники зламали решітки на вікнах та винесли з оселі гроші та дрогоцінності.
Оперативники встановили, що до злочину може бути причетна банда іноземців, яких підозрюють у вчиненні ще ряду крадіжок в місті та області. 1 грудня спецпризначенці затримали трьох людей віком від 29 до 39, які входили в склад злочинного угрупування.
Під час обшуків в оселях та автівках крадіїв правоохоронці знайшли 2 гранати «РГД 5», гранату «РГД 5» із запалом «УЗРГМ» та викрадене майно потерпілих. Зловмисникам оголосили підозру за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) та ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України.
Читайте також: Переховувались від слідства: спецпризначенці затримали двох чоловіків за розбійний напад під Нікополем