fbpx

Вівторок, 23 Червня, 2026, 09:46:03

weather-icon
˚C

У Дніпрі ремонтують вуличне освітлення: Громрада працює за заявками містян

12.02.2024, 10:01

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 54 звернення дніпрян. Повідомлення від містян надходили до Телеграм Чату Корбана – ТЧК, на пошту та на гарячу лінію Штабу Взаємодопомоги. До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим. Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян.   

Головне за день:

Світло у всі двори!

У Дніпрі продовжують встановлювати та повертати вуличне освітлення. 

На вулицях Будівельників – Академіка Янгеля освітили двір. 

Будівельників, 24 – Академіка Янгеля, 20, 18.

З проханням зробити освітлення у дворі ще у листопаді звернулася дніпрянка Оксана.

Тут встановили: 2 опори, 4 кронштейни, 4 світильники, протягнули 70 метрів дротів.

«Дуже дякую за світло у дворі!» – пише Оксана.

Між Енергетичною та Новокримською поставили ліхтарі. 

Енергетична, 5 – Новокримська, 47, 49.

«Ввечері пройти від будинку Енергетична, 5 і до будинків 47, 49 неможливо взагалі, тому що там навіть освітлення немає», – написала дніпрянка Олена.

Тут встановили: 7 опор, 11 кронштейнів, 11 світильників, протягли 250 метрів дротів.

«Щира подяка за освітлення на вул. Енергетична, 5 – Новокримська, 47, 49. Тут ніколи не було світла, і ось диво! Тепер у нас ноги будуть цілі. Дякуємо Вам та Вашій команді за чудову роботу. Дякуємо Вам від усіх мешканців!» – пише Альона.

За роботи дякуємо КП “Міськсвітло”!

На житловому масиві Покровський знову світло. 

«Велика Діївська, 32. Відсутнє вуличне освітлення на ж/м Покровський», – написала дніпрянка Оксана.

«Двори житлового масиву Покровський 3 і 4, частково пропало вуличне освітлення», – написав дніпрянин Вадим.

Тут усунули пошкодження на лінії. Замінили 210 метрів кабелю.

«Дякую, сьогодні дзвонили вже. Світло здебільшого відновлено! Дякую Вам за Вашу працю та моментальне реагування на проблему!» – пише Оксана.

«Покровський, вчора ввечері вже було світло у дворах, дякую всім», – пише Вадим.

За роботи дякуємо КП “Міськсвітло”!

Тепло:

Площа Вокзальна, 2: недостатньо тепло.

Старомостова, 1: недостатньо тепло.

10-11 лютого у Вас було відключення електроенергії, відповідно, котельня зупинялася. Нині котельня працює.

Каналізація:

Пров. Вільний, 6: через промоїну вода тече в каналізацію.

Територію обстежило КП “Дніпроводоканал”. Дощова вода через відсутність благоустрою (бордюрів) зробила промоїну в город.

За попередньою оцінкою з каналізацією все гаразд.

Сьогодні для остаточної перевірки працездатності зроблять телеінспекцію каналізаційних комунікацій.

Зливова каналізація:

Юрія Кондратюка, 26: після дощу стоїть вода.

Для забезпечення водовідведення Вам потрібний комплексний ремонт двору. Його можливість розглянуть цього року.

Сміття:

Просп. Олександра Поля, 1/9: прибрати біля зупинки.

Ваше звернення направлене до КП “Транспортна інфраструктура міста”: зобов’язати відповідальних прибрати територію.

Дороги, тротуари, двори:

Естафетна, 15: провал у асфальті.

Ваше звернення передано до дорожньої служби. Обстежать, усунуть провал.

Дніпряни дякують:

«Ялицевий 14. Спиляли два дерева, які були на видалення та видалили пеньки після них. Сьогодні вивезли всі гілки та спиляні стволи. Висловлюю Вам подяку за допомогу у вирішенні цього питання. Без Вас і цього каналу так швидко не зробили б», – пише дніпрянка Олена.

«Незалежності, 1. Ми вже підписуємо колективне звернення. Дякуємо вашій команді та КП «Міськсвітло» за вашу турботу та працю», – пише дніпрянин Олег. Тут встановлять вуличне освітлення.

«Дякую, що Ви, незважаючи на війну, допомагаєте підтримувати людський спосіб життя. Ще безглуздіше під час війни бути вбитим аварійним деревом у власному дворі», – пише дніпрянка Ірина.

«Короленка, 37. Дякуємо за оперативне та якісне видалення пня та коріння раніше спиляної аварійної тополі», – пише Олена.

«Новошкільна, 74 – дякую за обрізання аварійних дерев», – пише дніпрянка Ірина.

«Дякую! Це було моє прохання. Будку прибрали. Весь двір щасливий. Січеславська Набережна, 39», – пише дніпрянка Мирослава.

Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:   

(095) 816-39-11   

(093) 261-32-25  

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82   

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях.

Читайте також: Уночі рф атакувала енергооб’єкт на Дніпропетровщині — без світла і води тисячі абонентів

Telegram
Дивіться також
На Дніпропетровщині оголосили високий рівень пожежної небезпеки На Дніпропетровщині оголосили високий рівень пожежної небезпеки

Протягом 23–25 червня на території Дніпропетровської області зберігатиметься високий та місцями надзвичайний рівень пожежної небезпеки. Жителів регіону закликають ...

Уночі росія випустила по Україні 135 дронів ППО знищила 118 повітряних цілей Уночі росія випустила по Україні 135 дронів: ППО знищила 118 повітряних цілей

У ніч на 23 червня російські війська атакували Україну 135 ударними та імітаційними безпілотниками. Сили протиповітряної оборони знищили або подавили 118 ворожих ...

Ворог майже 30 разів атакував Дніпропетровщину поранений чоловік пошкоджені будинки та пожежна частина Ворог майже 30 разів атакував Дніпропетровщину: поранений чоловік, пошкоджені будинки та пожежна частина

Протягом дня російські війська майже 30 разів били по Дніпропетровській області безпілотниками, артилерією та керованими авіабомбами. Під ударами опинилися п’ять ...

Борис Філатов подякував Юлії Свириденко та Олексію Кулебі за 175 млн грн на відновлення будинків у Дніпрі Дніпро отримає 175 млн грн на відновлення пошкодженого житла: Борис Філатов подякував Юлії Свириденко та Олексію Кулебі

Уряд виділив додаткові 175 мільйонів гривень на відновлення восьми житлових будинків у Дніпрі, які зазнали пошкоджень внаслідок російських обстрілів. Міський голова ...

У Дніпрі офіційно відкрили мотоклуб штурмового полку Скеля «Assault Riders»: у Дніпрі офіційно відкрили мотоклуб штурмового полку «Скеля»

 У Дніпрі військові та ветерани штурмового полку «Скеля» створили власний мотоклуб «Assault Riders». Понад 20 військових та ветеранів вирушили у перший мотопробіг ...

Скоро самі все побачите! — командир Грузинського легіону «Скоро самі все побачите!» — командир «Грузинського легіону»

Вони воюють за Україну вже 12 років і знають про ворога все. Чому попри надважку ситуацію легендарний командир добровольців висловлює стриманий оптимізм щодо краху ...

Боєць ЗСУ з Павлограда проходить реабілітацію після поранення та прагне допомагати військовим Боєць ЗСУ з Павлограда проходить реабілітацію після поранення та прагне допомагати військовим!

Втрата руки не стала для нього вироком. 32-річний Олександр із Павлограда вже понад вісім років служить у лавах Збройних сил України. До війни працював ...

Інтерв'ю Богдан Пападін Зона небезпеки на Дніпропетровщині стає глибшою

Зона небезпеки на Дніпропетровщині поступово розширюється навіть без суттєвих змін лінії фронту. Причиною стає зростання кількості авіаударів та активне застосування ...

На Дніпропетровщині через російські атаки загинула жінка ще дев’ятеро людей поранені На Дніпропетровщині через російські атаки загинула жінка, ще дев’ятеро людей поранені

Протягом доби російські війська понад 50 разів атакували Дніпропетровську область безпілотниками, артилерією та авіабомбами. Внаслідок обстрілів загинула 77-річна ...

У Кривому Розі затримали військового якого підозрюють у продажі автомата та набоїв У Кривому Розі затримали військового, якого підозрюють у продажі автомата та набоїв

У Кривому Розі правоохоронці затримали 32-річного військовослужбовця, який, за версією слідства, намагався продати автомат і понад 60 набоїв. За зброю чоловік хотів ...