У Дніпрі привітали працівників спорту з професійним святом
Цьогоріч 10 вересня в Україні відзначають День фізичної культури на спорту. Напередодні професійного свята у Дніпрі привітали працівників цієї сфери. Спортсмени, тренери та керівники спортивних шкіл отримали подяки від міського голови, а також цінні подарунки.
«Від імені Бориса Філатова привітали усіх причетних із прийдешнім професійним святом — Днем працівників фізичної культури та спорту, і подякували за їхню важливу роботу. Досягення наших спортсменів, їхні перемоги, медалі, праця тренерів дозволяють Дніпру гордо тримати репутацію спортивної столиці. Низький уклін усім причетним до свята», — сказав заступник міського голови, директор департаменту економіки, фінансів та міського бюджету Дніпровської міської ради Володимир Міллер.
Протягом останнього року вихованці спортивних шкіл Дніпра на чемпіонатах України та міжнародних змаганнях здобули 1 599 медалей, з яких 590 – золоті. А від початку повномасштабного вторгнення дніпровські спортсмени вибороли 155 медалей на чемпіонатах Європи та міжнародних змаганнях. Також цьогоріч 39 спортсменів Дніпра увійшли до складу Дефлімпійської збірної України і представляли нашу країну на Дефлімпіаді-2021. За підсумками змагань дніпрянам вдалося вибороти 67 медалей.
З початком війни в рамках проєкту #SPORT_наступ у місті проведено 16 благодійних заходів на підтримку ЗСУ, під час яких було зібрано 450 тисяч грн.
Читайте також: Напередодні Дня міста у дніпровському парку Сагайдак презентували нову локацію
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/da596e05-4e72-4d61-a97f-440a765e7eb8-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/8d8f4ef3-d5f1-4da1-b8e5-25c2d04dd58d-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/1fa2acb9-f62d-492c-a5a5-f06d53ab29e6-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gch7tg451q2h8m91g451qslti4dv-1009x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/09/o_1gch7t395bbff9l17ls171c1ocmbl-1009x675.jpeg)