У Дніпрі прибирають стихійні сміттєзвалища
Сьогодні, 2 жовтня, черговий по місту, директор департаменту екологічної політики Дніпровської міської ради, Олег Семенко перевірив роботи з прибирання стихійного сміттєзвалища у Шевченківському районі на вулиці Пугачова, 2.
Із середини травня у місті почалася ліквідація стихійних сміттєзвалищ ТОВ “Екологія Д” відповідно до договору. Станом на сьогодні прибрано 35 із них з усіх районів Дніпра.
Районні ради інспектують території, подають заявку, їх розглядають на комісії, потім уже починається робота з вивезення.
Цього разу це несанкціоноване сміттєзвалище площею 1 500 кв. м та обʼємом приблизно 1 465 куб. м по вулиці Пугачова Шевченківського району Дніпра. Зі скаргами звернулися місцеві жителі.
До його прибирання залучили фронтальний навантажувач та самоскид. Роботи триватимуть кілька тижнів.
«Закликаємо місцевих мешканців заключати договори з офіційним перевізником та слідкувати за санітарним станом прилеглих територій», — наголосив Олег Семенко.
Щодо ліквідації сміттєзвалищ можна звертатися на Єдину гарячу лінію міської ради: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12.
Читайте також: На Дніпропетровщині знову дозволили вилов раків
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_14-27-28-2-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_14-28-00-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_14-27-48-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_14-27-38-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_14-27-26-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_14-38-13-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_14-38-00-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_14-36-15-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-02_14-37-43-900x675.jpg)