У Дніпрі провели чергові зустрічі з батьками. Говорили про шкільне харчування
Діалог між батьками, представниками департаменту гуманітарної політики та постачальником. У Дніпрі провели чергову зустріч, де обговорили організацію шкільного харчування. Батькам розповіли про всі етапи від приготування до доставки у школи.
«Цю зустріч ми проводимо на прохання батьків. Хочемо висвітлити питання дотримання нормативних документів щодо організації харчування в закладах освіти, пояснити особливості кейтерингу, роз’яснити механізм організації харчування від надання закладом заявки до видачі готових страв, поінформувати про деякі особливості складання меню та надати відповіді на питання батьків», – розповіла начальниця відділу безпеки життєдіяльності та соціального захисту управління освіти департаменту гуманітарної політики ДМР Тетяна Бичкова.
Прийшла на зустріч мати двох дітей Аліна Філіпова: «Дуже корисні такі зустрічі, бо по розмовах з батьками, компанія-постачальник прислухається до порад. Тому сьогодні я теж поставила важливі для мене питання. Треба й нам зрозуміти, що на різні вікові категорії й стандарти теж різні».
«Я особисто не люблю рибні нагетси, але дуже полюбляю каші та курячий биточок», – уточнює старший син Аліни Філіпової Михайло, хлопчик навчається у третьому класі.
Довідка: постачальник шкільних ланч-боксів – компанія «Олімпіус Консалт». Вона надає цю послугу у 86-ти базових школах Дніпра.
Читайте також: Продовжують тримати культурний фронт та наближати перемогу: у Дніпрі привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1heqedc6ceohvsknrv4f9g3gg7-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1heqedc6cutd63h7ma105u8i4g6-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/o_1heqedc6c1lbr1p0qehcpu61dodg8-900x675.jpeg)