fbpx

Неділя, 17 Травня, 2026, 18:05:16

weather-icon
˚C

У Дніпрі продовжують видаляти аварійні дерева за заявками громадян: Громрада інформує

14.05.2024, 10:15

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 40 звернень дніпрян. Повідомлення від містян надходили до Телеграм Чату Корбана – ТЧК, на пошту та на гарячу лінію Штабу Взаємодопомоги. До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим. Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян. 

Головне за день:

Безпечний Дніпро

У Дніпрі продовжують видаляти аварійні дерева за заявками громадян. 

На вулиці 152-ї Дивізії обрізали дерево, яке ламало дах.

Вул. 152-ї Дивізії, 6.

«Гілки ламають дах та димар. На голову падає цегла», – написала дніпрянка Марина.

«Дерево руйнує над 3 під’їздом димо-вентиляційний канал. Це становить загрозу для мешканців не лише через цеглини, що падають з даху!», – написала дніпрянка Людмила.

Нині дерево вже обрізали.

«152-ї Дивізії, 6! Як і обіцяли, обрізали гілки, що руйнували вентиляційно-димовий канал на даху! Подяка Вам від усіх мешканців нашого будинку!»

«Дуже вдячні! Вже обрізали гілки!», – пишуть Людмила та Марина.

За роботи дякуємо КП “Міськзеленбуд”!

Вода:

Макарова, 1-а: низький тиск води.

Ваші мережі обстежать 14-15 травня, за підсумками ухвалять рішення.

Тепло:

Юрія Магалевського, 14: завершити роботи, відновити покриття.

Тут заплановано капітальний ремонт трубопроводу опалення. Орієнтовні терміни червень-серпень. По завершенню робіт буде проведено асфальтування пошкодженої дорожньої ділянки.

Каналізація:

Просп. Богдана Хмельницького, 116: накрити колодязі.

Один колодязь накритий, працювало КП “Дніпроводоканал”.

Другий – колодязь зв’язку. Ваше звернення направлене до інспекції з питань благоустрою: зобов’язати власника накрити колодязь.

Базавлуцька, 107: фабрика Ювілейна приймає мулососи.

Ваше звернення направлене до департаменту екологічної політики.

Кондукторська, 2: відремонтувати колодязь.

Тут мережі підприємства залізниці. Ваше звернення направлене до Лівобережної адміністрації міста.

Травнева – Араратська: забита каналізація.

Прочистили. Працювало КП “Дніпроводоканал”.

Семафорна, 32: тече каналізація.

Тут мережі підприємства залізниці. Наразі  каналізацію не вдалося прочистити. Роботи продовжуються.

Сміття:

Павла Тушкана: додати баки та точки збору.

Павла Тушкана – Спокійна: вивезти сміття.

Кондукторська, 2: вивезти сміттєзвалище.

Тополя-2, будинок 14, 16: вивезти звалище великогабаритного сміття.

Юрія Кондратюка: вивезти сміття. 

Ваші звернення направлені до департаменту екологічної політики: зобов’язати відповідальних вивезти сміття та прибрати території.

ЖКГ:

Квартальна, 32: замінити проводку.

Ваш під’їзд обстежать 14 – 15 травня, за підсумками ухвалять рішення.

Екологія:

Район заводу Дніпропрес: рожевий дим з труби.

Ваше звернення направлене до департаменту екологічної політики з проханням у межах своїх повноважень та спільно з компетентними службами промоніторити викиди на зазначеній ділянці на наявність забруднення атмосферного повітря.

Покіс трави:

Аеродром, 9: скосити траву.

Це будинок ОСББ. Траву косить компанія, що управляє. Також Ваше звернення направлене до департаменту самоорганізації населення.

Нижня, СТ Зелена долина: скосити борщівник.

Ваше звернення направлене до інспекції з питань благоустрою: зобов’язати відповідальних виконати косовище території.

Незалежності, 22, 20: скосити траву.

Вчора, 13 травня, біля будинку 22 траву скосили. Будинок 20 обслуговується приватною компанією.

Аварійні дерева:

Академіка Янгеля, 21-23: викорчувати пні.

Викорчують до 31 травня.

Просп. Олександра Поля, 21: підстригти кущі.

КП “Міськзеленбуд” не обслуговує ці зелені насадження та не має інформації про наміри тих, хто обслуговує.

Просп. Олександра Поля, 119 б: аварійне дерево.

Барикадна, 8: аварійне дерево.

Пров. Землеробський, 19: аварійне дерево.

Коробова, 20 сухе дерево.

Макарова, 19: аварійні дерева.

У травні Ваші дерева обстежать, у цей день з Вами зв’яжуться, за підсумками обстеження складуть дефектний акт та визначать терміни робіт.

Василя Сліпака, 30: зламалося дерево.

Прибрали.

Братів Горобців, 62: викорчувати пні.

Викорчують.

Запорізьке Шосе, 60: викорчувати пень, висадити ялинку.

Пень викорчують. При плануванні робіт з посадки дерев звернення про ялинку розглянуть.

Космічна, 19: аварійні дерева.

У Вас видалять 1 дерево до 31 травня, обріжуть та омолодять ще 28 дерев, це зроблять восени-взимку.

Леоніда Стромцова, 1: аварійні дерева.

Ваші дерева обстежать у червні, цього дня з Вами зв’яжуться, за підсумками обстеження складуть дефектний акт та визначать терміни робіт. Роботи з обстеження виконано від 24 січня.

Парус 1, будинок 1: вивезти гілки.

Гілки приберуть.

Юліуша Словацького, 1-а: аварійне дерево.

У вас видалять 1 дерево, терміни робіт визначать після підписання дефектного акту. Обріжуть та омолодять ще 58 дерев, це зроблять восени-взимку.

Ялтинська, 3: аварійне дерево.

У Вас видалять 1 дерево (акацію) до 30 червня, обріжуть та омолодять ще одне дерево, це зроблять восени-взимку.

За всіма адресами роботи будуть проводити працівники КП “Міськзеленбуд”.

Діївка, 1, вхід на цвинтар: аварійні дерева. 

Ваше звернення направлено до КП «Ритуальна служба».

Енергетична 14 – 2 під ЛЕП: забрати поросль, аварійні дерева.

Ваше звернення направлене до компанії ДТЕК, оскільки у зоні ліній електропередач можуть працювати лише працівники енергетичної компанії.

Дороги, тротуари, двори:

Петра Яцика – просп. Слобожанський, 106, 108: просів асфальт, роботи не допомогли.

Ваше звернення передано до КП “Дніпроводоканал”, щоб підрядна організація виправила нерівності дороги.

Дніпряни дякують:

«Геннадій Олегович! Щиро дякуємо від всіх мешканців Аеродром, будинок 9, Вам та Вашій команді та всім причетним до встановлення лежачих поліцейських», – пише дніпрянка Наталія.

«Дякую за встановлену кришку люка біля скверу на вул. Левка Лук’яненка (перехрестя з вулицею Гусенка). З початком теплих днів дедалі більше батьків з маленькими дітьми (які бігають, майже дивлячись під ноги) приходять у сквер. Тепер тут безпечно», – пише дніпрянка Ірина.

«Дякую, що покосили траву, просп. Слобожанський, 104», – пише дніпрянка Таня.

«Дійшли руки написати відгук! Слова подяки від моїх батьків! Проблема була в аварійній каналізаційній трубі у багатоквартирному будинку. Приїхали працівники Дніпроводоканалу, замінили аварійну ділянку, безкоштовно! Все швидко та якісно. Дякую! Велика Діївська, 56», – пише дніпрянка Ірина.

Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:   

(095) 816-39-11   

(093) 261-32-25  

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82   

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.

Залишити заявку можна в коментарях.

Читайте також: Уночі ворог атакував Україну “шахедами” й ракетою. Сили оборони знищили усі дрони.

Telegram
Відео дня
Відео дня
Останні новини
Неділя, 17 Травня
17:49 | Актуальні новини
«Для мене ця екскурсія стала особливою»: дніпрянка поділилася враженнями від дня відкритих дверей у музеях «Dnipro Museums Open 2026»
17:05 | Актуальні новини
«Візерунок Перемоги»: у Дніпрі легкоатлетичний крос зібрав близько 150 учасників
15:34 | Актуальні новини
У Дніпрі продовжують оновлювати житловий фонд. Зараз роботи тривають у будинку на Квартальній
14:03 | Актуальні новини
Дніпро оговтується після атаки рф 17 травня: комунальники продовжують ліквідовувати наслідки
12:33 | Актуальні новини
«Це нагадування українцям, як дорого може коштувати поразка у війні з москвою», - заступник міського голови Дніпра під час покладання квітів до Дня пам’яті жертв політичних репресій
11:02 | Актуальні новини
Все, що збудовано на страху й ненависті, приречене на занепад»: Борис Філатов про злочини радянського режиму та сучасну рф
Дивіться також
«Для мене ця екскурсія стала особливою»: дніпрянка поділилася враженнями від дня відкритих дверей у музеях «Dnipro Museums Open 2026» - 17.05.2026 «Для мене ця екскурсія стала особливою»: дніпрянка поділилася враженнями від дня відкритих дверей у музеях «Dnipro Museums Open 2026»

До Міжнародного дня музеїв «Dnipro Museums Open 2026» у Дніпрі провели день відкритих дверей одразу на кількох культурних локаціях міста. Безкоштовно для ...

«Візерунок Перемоги»: у Дніпрі легкоатлетичний крос зібрав близько 150 учасників - 17.05.2026 «Візерунок Перемоги»: у Дніпрі легкоатлетичний крос зібрав близько 150 учасників

У Дніпрі пройшов легкоатлетичний крос «Візерунок Перемоги». Цей спортивний захід у місті проводять вже 4-й рік поспіль і щороку він збирає як професійних ...

У Дніпрі продовжують оновлювати житловий фонд. Зараз роботи тривають у будинку на Квартальній - 17.05.2026 У Дніпрі продовжують оновлювати житловий фонд. Зараз роботи тривають у будинку на Квартальній

У Дніпрі триває ремонт міжпанельних швів у багатоквартирному будинку №11 по вулиці Квартальній. Фахівці поетапно очищують стики, виконують їх герметизацію та обробку ...

Дніпро оговтується після атаки рф 17 травня: комунальники продовжують ліквідовувати наслідки - 17.05.2026 Дніпро оговтується після атаки рф 17 травня: комунальники продовжують ліквідовувати наслідки

17 травня Дніпро вчергове зазнав ворожої атаки рф. Внаслідок цього є пошкодження житлових будинків у Новокодацькому районі. На місці ворожої атаки продовжують ...

День пам’яті: у Дніпрі поклали квіти до Меморіалу жертвам репресій - 17.05.2026 «Це нагадування українцям, як дорого може коштувати поразка у війні з москвою», – заступник міського голови Дніпра під час покладання квітів до Дня пам’яті жертв політичних репресій

17 травня в Україні — День пам’яті жертв політичних репресій. У Дніпрі до Меморіалу жертвам Голодомору та політичних репресій представники міської, обласної влади, ...

Борис Філатов висловився про важливість збереження пам’яті про жертв радянських репресій - 17.05.2026 Все, що збудовано на страху й ненависті, приречене на занепад»: Борис Філатов про злочини радянського режиму та сучасну рф

Міський голова Дніпра Борис Філатов висловився про злочини радянського тоталітарного режиму та важливість збереження пам’яті про його жертв. За словами мера, усе, що ...

Сили ППО вночі знешкодили 279 із 287 ворожих БпЛА - 17.05.2026 Сили ППО вночі знешкодили 279 із 287 ворожих БпЛА

У ніч на 17 травня (із 19:00 16 травня) противник атакував 287 ударними БпЛА типу Shahed (зокрема реактивними), «Гербера», «Італмас» та дронами-імітаторами типу ...

Восьмеро людей дістали поранень: понад 30 разів ворог атакував чотири райони Дніпропетровщини - 17.05.2026 Восьмеро людей дістали поранень: понад 30 разів ворог атакував чотири райони Дніпропетровщини

Понад 30 разів ворог атакував чотири райони області безпілотниками та артилерією, повідомили в обласній військовій адміністрації. У Дніпрі виникли пожежі. Понівечені ...

На Олександрівському напрямку (Дніпропетровщина) фіксують нову тактику авіаційного тиску рф - 16.05.2026 На Олександрівському напрямку (Дніпропетровщина) фіксують нову тактику авіаційного тиску рф

Олександрівський напрямок (Дніпропетровська обл.): противник активніше промацує наш тил авіаційними ударами, повідомляє військовий “Мучной”. ...

У Дніпрі затримали водія Jaguar після смертельної аварії на Калиновій - 16.05.2026 У Дніпрі затримали водія Jaguar після смертельної аварії на Калиновій

У Дніпрі повідомили про підозру водію, який спричинив смертельну ДТП. Унаслідок аварії загинула жінка, ще одна постраждала. За інформацією Дніпропетровської обласної ...