fbpx

Понеділок, 18 Травня, 2026, 08:34:05

weather-icon
˚C

У Дніпрі продовжують встановлювати та повертати вуличне освітлення за заявками громадян

19.06.2024, 9:40

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 81 звернення дніпрян.

Повідомлення від містян надходили до Телеграм Чату Корбана – ТЧК, на пошту та на гарячу лінію Штабу Взаємодопомоги.

До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим.

Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян.

Головне за день:

Світло в усі двори!

У Дніпрі продовжують встановлювати та повертати вуличне освітлення за заявками громадян.

Наразі вуличне освітлення у Дніпрі скорочене, проте світло продовжують проводити там, де його не було, адже темрява – не назавжди.

На вулиці Погорілій встановили вуличне освітлення.

“Вуличні ліхтарі дуже погано світять, чи можна замінити лампи або доставити опори з освітленням?” – написала дніпрянка Ірина.

Тут встановили: 4 опори, 20 кронштейнів, 20 світильників, протягли 630 метрів дротів.

Світло:

Привокзальна, 14: підключити світло.

Ваше звернення направлено до компанії ДТЕК для вжиття заходів щодо відновлення подачі електропостачання за вказаною адресою.

Вода:

Батумська, 26: тече труба.

Внутрішньобудинкові комунікації тут обслуговує компанія АСС.

КП “Дніпроводоканал” ремонтує зовнішні мережі водопостачання.

Водоканал зі свого боку готовий розкрити (розкопати) трубопровід за фундаментом будівлі для перемикання до нової внутрішньої мережі.

Вулиця Богдана Хмельницького, 24: відремонтувати колонку.

Янтарна, 79: відремонтувати колонку.

Відремонтують.

Богомаза, 202: тече вода по вулиці.

Роботи з усунення пошкодження з колодязя у Вас перенеслися на сьогодні, 19 червня, у зв’язку з виконанням складних робіт із ремонту водопроводу д-1000 мм.

Гусяча – Вітчизняна: вода продовжує текти.

У зв’язку зі складністю виконання робіт КП “Дніпроводоканал” готує технічне завдання на залучення підрядної організації. Питанням займаються.

Таромська, 7: закопати розриття після робіт.

Роботи з ремонту виконувались під сильною зливою. Благоустрій відновлять.

Тепло:

Просп. Богдана Хмельницького, 58: немає тепла взимку.

У Вас будинок ОСББ. Вам потрібно звернутися до керуючої компанії, яка обслуговує будинок.

Вчора, 18 червня, фахівці департаменту самоорганізації населення запропонували голові правління взяти участь у програмі співфінансування.

Каналізація:

Гнатюка, нижня частина: відремонтувати колектор.

Тут немає виходу зливової мережі в основний колектор. Її потрібно будувати. У воєнний час такі роботи заблоковано Кабінетом Міністрів України (ухвала 590).

Кам’янська, 25: відремонтувати колодязь.

Колодязь перевірять і за можливості відремонтують. Працюватиме КП “Дніпроводоканал”.

Квартальна, 36: полагодити каналізацію.

Будь ласка, дайте контактний телефон.

Наукова – Павлова: накрити колодязь.

Мережі тут міським комунальним службам не належать. Ваше звернення направлене до інспекції з питань благоустрою: зобов’язати власника накрити колодязь.

Олександра Олеся, 2: накрити колодязь.

Накрили. Працювало КП “Дніпроводоканал”.

Перемоги, 53: провалився асфальт біля колодязя.

Це колодязь мережі водопроводу.

Тут перевірять стан мереж і зокрема герметичність стін. За результатами вживуть заходів. Працюватиме КП “Дніпроводоканал”.

Квартальна, 20: полагодити каналізацію.

У Вас виявлено засмічення вуличної мережі каналізації, про що Аварійна служба міста повідомила КП “Дніпроводоканал”. Після очищення зовнішньої мережі підвал обстежують повторно.

Сміття:

Запорізьке Шосе, 4: повернути бак для сміття.

Олеся Гончара, 2: вивезти сміття.

Ваші звернення направлені до департаменту екологічної політики: зобов’язати відповідальних прибрати сміття, прибрати території та забезпечити спеціальні місця контейнерами для побутових відходів.

ЖКГ:

Просп. Олександра Поля, 29: відремонтувати під’їзд та фасад.

Вам потрібно або звернутися до своєї компанії, з якою вже укладено договір обслуговування будинку, або вибрати собі таку компанію – управителя для вирішення внутрішньобудинкових питань. Також ви можете створити ОСББ, вас проконсультують, як це зробити.

Просп. Олександра Поля, 98: прибрати підвал після магазину.

Ваше звернення направлене до інспекції з питань благоустрою: зобов’язати відповідальних навести порядок та привести вказану територію до належного санітарного стану.

Просп. Богдана Хмельницького, 39: прочистити ринви.

Вода не потрапляє у стік. Сьогодні, 19 червня, систему зливового водовідведення Вашого будинку обстежать додатково, за підсумками вживуть заходів. Працюватиме КП “Жилсервіс 5”.

Бульвар Батальйону Дніпро, 1, 6-б: доробити укоси та поруччя.

Сьогодні, 19 червня, з Вами зв’яжеться КП “Жилсервіс 5”.

Волинська, 7а: прибирати якісно.

Завтра, 19 червня, із Вами зв’яжеться КП “Жилсервіс 5” для проведення спільного обстеження.

Квартальна, 20: полагодити вимощення, сходи та піддашки.

Вимощення Вашого будинку потребує ремонту. Для проведення поточних ремонтів будинку гроші акумулюються способом нагромадження. Станом на 01.06.2023 року мешканцями Вашого будинку допущено заборгованість перед КП “Жилсервіс 5” за послуги з управління багатоквартирним житловим будинком у розмірі 569 918,17 грн., при місячному нарахуванні 69 973,11 грн.

Квартальна, 36: полагодити піддашок під’їзду.

Піддашок при вході в третій під’їзд Вашого будинку потребує ремонту. Ремонт зроблять у черговому порядку. Працюватиме КП “Жилсервіс 5”.

Новокримська, 42: хто обслуговує ліфт?

У Вас будинок ОСББ. Кожне ОСББ має договір з обслуговуючою ліфтовою компанією.

Тобто у будинках ОСББ є два суб’єкти, з якими можна контактувати на випадок застрягання в ліфті — це голова правління, який може викликати аварійну службу, або можна безпосередньо повідомити ліфтову компанію про ситуацію. Інформація з телефонами, як правило, розміщується у ліфтових кабінах.

Ваше звернення направлене голові правління з проханням надати мешканцям будинку інформацію та розмістити контакти ліфтової компанії, яка обслуговує цю адресу.

Екологія:

Ломівський: запах хімії вечорами.

Ваше звернення направлене до департаменту екологічної політики з проханням розглянути спільно з обласною екологічною інспекцією та вжити необхідних заходів у межах своїх повноважень.

Покіс трави:

Любарського, 116: скосити траву під та за теплотрасою.

Тополя 2, будинок 23 та інші: скосити траву.

Ваші звернення направлені до інспекції з питань благоустрою: зобов’язати відповідальних скосити траву.

Аварійні дерева:

Просп. Олександра Поля, 98: викорчувати пні з порослями.

Викорчують.

Печерський узвіз: впало дерево.

Прибрали 17 червня.

Тополя 2, будинок 38: сухе дерево.

Видалили вчора, 18 червня.

За всіма адресами роботи проводили працівники КП “Міськзеленбуд”.

Дніпряни дякують:

«Богдана Хмельницького – Інженерна. Дякую за оперативність! Світлофор уже працює!», – пише дніпрянка Юлія.

«Макаревського, 1-б. Дякуємо за оперативне вивезення сміттєзвалища! Відреагували менш ніж за 12 годин!», – пише дніпрянка Людмила.

«Сьогодні біля будинку 66-а на просп. Слобожанський прибрали величезну тополю. Тішить», – пише дніпрянка Валентина.

Заявки щодо комунальних проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:

(095) 816-39-11

(093) 261-32-25

(063) 402-79-56

(063) 681-61-82

(068) 638-28-48

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години.
Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово.
Залишити заявку можна в коментарях: https://t.me/korbanofficial/

 

Telegram
Дивіться також
26 людей поранені: росія атакувала Дніпро та 6 районів області ракетами, БпЛА, артилерією та авіабомбами 26 людей поранені: росія атакувала Дніпро та 6 районів області ракетами, БпЛА, артилерією та авіабомбами

Протягом ночі 18 травня російська армія атакувала шість районів Дніпропетровської області ракетами, безпілотниками, артилерією та авіабомбами. 26 людей дістали ...

Новокодацький район Дніпра вдруге за добу зазнав атаки рф 17 травня: комунальники ліквідовують наслідки - 17.05.2026 Новокодацький район Дніпра вдруге за добу зазнав атаки рф 17 травня: комунальники ліквідовують наслідки

17 травня Новокодацький район Дніпра вдруге за добу опинився під ударом рф. Внаслідок атаки є пошкоджені житлові будинки. На місці продовжують працювати комунальні ...

Сили оборони уразили підприємство з виробництва мікросхем, насосну станцію та інші обʼєкти ворога - 17.05.2026 Сили оборони уразили підприємство з виробництва мікросхем, насосну станцію та інші обʼєкти ворога

16-го та в ніч на 17 травня підрозділи Сил оборони України завдали уражень по низці важливих об’єктів російського агресора. Про це повідомили у Генеральному штабі ...

Двоє загиблих та пʼятеро поранених: ворог майже 40 разів атакував Дніпропетровщину - 17.05.2026 Двоє загиблих та пʼятеро поранених: ворог майже 40 разів атакував Дніпропетровщину

Двоє людей загинули, п’ятеро дістали поранень. Майже 40 разів ворог атакував чотири райони області безпілотниками та артилерією. Про це повідомили у ...

«Для мене ця екскурсія стала особливою»: дніпрянка поділилася враженнями від дня відкритих дверей у музеях «Dnipro Museums Open 2026» - 17.05.2026 «Для мене ця екскурсія стала особливою»: дніпрянка поділилася враженнями від дня відкритих дверей у музеях «Dnipro Museums Open 2026»

До Міжнародного дня музеїв «Dnipro Museums Open 2026» у Дніпрі провели день відкритих дверей одразу на кількох культурних локаціях міста. Безкоштовно для ...

«Візерунок Перемоги»: у Дніпрі легкоатлетичний крос зібрав близько 150 учасників - 17.05.2026 «Візерунок Перемоги»: у Дніпрі легкоатлетичний крос зібрав близько 150 учасників

У Дніпрі пройшов легкоатлетичний крос «Візерунок Перемоги». Цей спортивний захід у місті проводять вже 4-й рік поспіль і щороку він збирає як професійних ...

У Дніпрі продовжують оновлювати житловий фонд. Зараз роботи тривають у будинку на Квартальній - 17.05.2026 У Дніпрі продовжують оновлювати житловий фонд. Зараз роботи тривають у будинку на Квартальній

У Дніпрі триває ремонт міжпанельних швів у багатоквартирному будинку №11 по вулиці Квартальній. Фахівці поетапно очищують стики, виконують їх герметизацію та обробку ...

Дніпро оговтується після атаки рф 17 травня: комунальники продовжують ліквідовувати наслідки - 17.05.2026 Дніпро оговтується після атаки рф 17 травня: комунальники продовжують ліквідовувати наслідки

17 травня Дніпро вчергове зазнав ворожої атаки рф. Внаслідок цього є пошкодження житлових будинків у Новокодацькому районі. На місці ворожої атаки продовжують ...

День пам’яті: у Дніпрі поклали квіти до Меморіалу жертвам репресій - 17.05.2026 «Це нагадування українцям, як дорого може коштувати поразка у війні з москвою», – заступник міського голови Дніпра під час покладання квітів до Дня пам’яті жертв політичних репресій

17 травня в Україні — День пам’яті жертв політичних репресій. У Дніпрі до Меморіалу жертвам Голодомору та політичних репресій представники міської, обласної влади, ...

Борис Філатов висловився про важливість збереження пам’яті про жертв радянських репресій - 17.05.2026 Все, що збудовано на страху й ненависті, приречене на занепад»: Борис Філатов про злочини радянського режиму та сучасну рф

Міський голова Дніпра Борис Філатов висловився про злочини радянського тоталітарного режиму та важливість збереження пам’яті про його жертв. За словами мера, усе, що ...