fbpx

П’ятниця, 26 Червня, 2026, 01:30:34

weather-icon
˚C

У Дніпрі продовжують відновлювати будинки після ракетних ударів

02.10.2023, 9:27

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 50 звернень.

Повідомлення  від містян надходили до Телеграм Чату Корбана – ТЧК та на пошту.

До якнайшвидшого вирішення всіх питань, з якими звертаються дніпряни, залучені усі служби мерії Дніпра на чолі з міським головою Борисом Філатовим. Посилена увага і постійний контроль міської влади забезпечують ефективну і швидку реакцію на повідомлення дніпрян.

Світло у всі двори!

У Дніпрі продовжують встановлювати та повертати вуличне освітлення за заявками громадян.

  • Академіка Янгеля, 14. Тут попросили встановити ліхтар біля гуртожитку.  Встановили: 1 опору, 3 кронштейни та 3 світильники, протягнули 40 метрів дротів. “Янгеля, 14, тепер світло! Дякуємо дуже!”, – пишуть мешканці.
  • Метробудівська, 12. Тут усунули пошкодження на лінії. “Дворове освітлення, Метробудівська, 12, відновлено, дякую”, – пише дніпрянин Олег. 
  • Набережна Сонячна, 12 – Прогресивна, 6. Тут замінили три лампи.
  • Просп. Слобожанський, 89  біля дитячого майданчика. Тут замінили лампу та імпульсно-запальний пристрій.
  • Софії Ковалевської, 69. Тут замінили 3 лампи.
  • Спартака, 92-А. Тут замінили 10 ламп, 6 імпульсно-запальних пристроїв та 4 патрони. “Доброго дня. Дуже дякую. Встановили електроопору на дитячому майданчику, світло! “КП “Міськсвітло”, Корбан і команда, дякуємо!”, – пише дніпрянка Наталія.

За роботи дякуємо КП “Міськсвітло!”

Світло 

  • Авіаторське: вивезти гілки (спилював ЦЕК). Данила Апостола: відновити територію після робіт ДТЕК. Обидва питання передано до КП “Управління контролю за благоустроєм міста”.
  • Титова 27: висока напруга. У Вас ОСББ. Питання передано до департаменту самоорганізації населення. З головою зв’яжуться.

Вода

Бульв. Слави, 19, 20: встановити колонку. Встановлення колонки за цією адресою поки не планується, але якщо встановлення колонок по місту продовжиться, Ваше звернення розглянуть.

Тепло

  • Набережна Перемоги, 108: ізолювати теплотрасу.
  • Тероборони, 18: коли ізолюють теплотрасу?

Ізоляцію відновлять до початку опалювального сезону.

Каналізація

  • Данили Нечая, 9: відремонтувати каналізацію. Для проведення робіт із заміни трубопроводу каналізаційного стоку необхідний доступ до квартир 12, 13, 31, 32 — спарений стояк. Додаткове обстеження буде проведено сьогодні, 2 жовтня.
  • Квартальна, 20: підтоплює підвал. Вода у підвалі через засмічення дворової каналізації, яку періодично чистить КП “Дніпроводоканал”. Відкачають сьогодні, 2 жовтня. Працюватиме КП “Жилсервіс”. У свою чергу КП “Дніпроводоканал” перевірить свої мережі.
  • Лесі Українки, 12: забилася каналізація
  • Просп. Слобожанський, 2: забилася каналізація.

Каналізацію прочистили. Працював КП “Дніпроводоканал”.

ЖКГ

  • Просп. Олександра Поля, 2: відремонтувати піддашок під’їзду.
  • Набережна Перемоги, 60: зробити міжпанельні шви.
  • Осіння, 13: що вирішили щодо відновлення швів?

Ділянки обстежать сьогодні, 2 жовтня. Працюватиме КП “Жилсервіс 5”. За результатами обстеження будуть вжиті заходи. 

  • Просп. Олександра Поля, 59: відремонтувати ліфт, залипають кнопки. У Вас ОСББ. Представники департаменту самоорганізації населення зв’яжуться з головою правління та запропонують за програмою співфінансування відремонтувати ліфт.
  • Гоголя, 19: тріскається будинок, зробити вимощення. Ремонт вимощення Вашого будинку внесено в запропонований план поточного ремонту КП “Жилсервіс 5” на 2024 рік.
  • Просп. Дмитра Яворницького, 79: відремонтувати ганок, встановити пандус. Сьогодні, 2 жовтня, дільницю обстежать і за результатами ухвалять рішення. 
  • Мандриківська, 159: відремонтувати ліфт. Двигун ліфта полагодять. 
  • Пилипа Орлика, 15: прибрати прибудинкову територію. Прибрали у суботу, 30 вересня. 
  • Пров. Енергетичний, 1-А: відремонтувати двері під’їзду. Ваші двері обстежать сьогодні, 2 жовтня. Працюватиме КП “Жилсервіс 5”. За результатами обстеження будуть вжиті заходи.

Сміття

  • Бердянська, 24 – 26: прибрати стихійне звалище.
  • Орловська, 31-Б, Новоорловська: прибрати стихійні звалища.

Ваші звернення направлені до департаменту екологічної політики з проханням вжити заходів щодо кожної ділянки. 

Постраждалі від ракетних ударів. 

  • Каруни, 105-А: засклити вікно у під’їзді та замінити “гусак” електропостачання на даху. Вікна під’їзду №2 засклять у жовтні. Для заміни “гусака” електропостачання на покрівлі будинку, будь ласка, зверніться до компанії ДТЕК. 
  • Набережна Перемоги, 118: як вставити вікна у квартирі, мешканець якої не впускає? Вам потрібно звернутися до керуючої компанії “К.О.Д”, яка обслуговує будинок. Для вирішення питання встановлення вікон рекомендовано звернутися до управителя за тел. (056) 7908001, (095) 5677100, (068) 5677100.
  • Холодноярська 26: відремонтувати дах. Ваш дах обстежать після дощу. Працюватиме КП “Жилсервіс 5”. За результатами ухвалять рішення.

Вуличне освітлення

  • Алана Шепарда, 15-А – Академіка Янгеля, 12: зробити вуличне освітлення. У Вас встановлять: 2 опори, 2 кронштейни та 2 світильники, протягнуть 70 метрів дротів. Зроблять до 1 січня.
  • Вул. Богдана Хмельницького, 24: перегоріла лампа у торцевій стороні будинку. У Вас проведуть ревізію лінії, оглянуть світильники та за потреби замінять лампи. Зроблять до 6 жовтня. 
  • Казакевича, 6: встановити ліхтарі. У Вас встановлять: 2 опори, 7 кронштейнів та 7 світильників, протягнуть 160 метрів дротів. Зроблять до 1 січня.
  • Лихачова, 1: висвітлити дитячий майданчик. У Вас встановлять: 2 опори, 4 кронштейни та 4 світильники, протягнуті 75 метрів проводів. Зроблять до 1 січня.
  • Метробудівська, 12: не всі ліхтарі працюють. У Вас усунули пошкодження на лінії. Освітлення відновлено.
  • Набережна Сонячна, 12 – Прогресивна, 6: не горіли ліхтарі. У Вас замінили три лампи. Освітлення відновлено. 
  • Покровський, 3-П: коли встановлять вуличне освітлення? Сьогодні, 2 жовтня.
  • Просп. Слобожанський, 89: не горів ліхтар біля дитячого майданчика. У Вас замінили лампу та імпульсно-запальний пристрій. Освітлення відновлено.
  • Софії Ковалевської, 69: лампи перегорають, світять тьмяно. У Вас замінили 3 лампи. Освітлення відновлено.
  • Спартака, 92-А: горіли не всі ліхтарі. У Вас замінили 10 ламп, 6 імпульсно-запальних пристрої та 4 патрони. Освітлення відновлено.
  • Титова, 28: немає вуличного освітлення. У Вас встановлять: 4 опори, 5 кронштейнів та 5 світильників, протягнуть 190 метрів дротів. Зроблять до 1 січня.
  • Тополя-3, будинок 30: освітлити дитячий майданчик. У Вас відремонтували світильник та замінили 2 лампи. Освітлення відновлено.
  • ТП 5216 (УДХТУ) – Набережна Перемоги: освітлити шлях до зупинки біля будівлі УДХТУ. Термін виконання заявки переноситься, оскільки не отримано відповіді від університету на встановлення опор. 

За всіма адресами – роботи КП “Міськсвітло”. 

Дороги, тротуари, двори.

Дніпро Арена — бульвар Кучеревського: зробити заїзд на паркування, потрібний пандус, зараз не всі машини можуть заїхати.

Питання передано до департаменту транспорту.

Містяни дякують. 

“Терещенківська, 14, 18 колонку зробили. Дякуємо дуже ВСІМ, хто сприяв вирішенню нашої проблеми”, — пише дніпрянка Надія.

“Доброго дня, Геннадій Корбан, вул. Софії Ковалевської, 7-А, 8, 12 і не тільки. 5 будинків дуже вам вдячні, що ви нас почули, зараз тиск води добрий, як має бути”, — пише дніпрянка Олена.

“Вулиця Ламана заасфальтована. Величезна подяка причетним!”, — пише дніпрянин Вадим. 

“Робоча, 152, асфальтування дороги закінчено та дороблено все, про що ми повідомили. Тепер можна спокійно пересуватись і пішоходам! Дякую”, — пише дніпрянка Надія.

“Лівобережний цвинтар. Величезне Вам та Вашій команді дякую! Дуже оперативно та якісно прибрали!”, — пише дніпрянин Тимур.

Заявки щодо комунальних та інших проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:   

(095) 816-39-11   

(093) 261-32-25   

(063) 402-79-56   

(063) 681-61-82   

(068) 638-28-48 

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години. 

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. Залишити заявку можна в коментарях.

 Читайте також: Як сьогодні у Дніпрі зміниться рух громадського транспорту

Telegram
Відео дня
Відео дня
Останні новини
Дивіться також
«Бігали зі «списами», тепер літаємо!» — Чорний Гуцул, 67 ОМБр
 - 25.06.2026 «Бігали зі «списами», тепер літаємо!» — Чорний Гуцул, 67 ОМБр

Військовослужбовці мінометної батареї МБП імені Т. Бобанича 67-ї окремої механізованої бригади розповіли, як їхній підрозділ поєднує роботу мінометників, операторів ...

«Лікарі ставили на мені хрест, але завдяки реабілітації у Дніпрі у мене з’явився стимул та бажання жити», — мешканець Центру соціальної адаптації у Дніпрі «Лікарі ставили на мені хрест, але завдяки реабілітації у Дніпрі у мене з’явився стимул та бажання жити», — мешканець Центру соціальної адаптації у Дніпрі

Відновлення здатності до самообслуговування та підтримка рухової активності. У Дніпрі працює Центр соціальної адаптації. Особливу увагу тут приділяють фізичній ...

Примусова евакуація родин з дітьми як живе Шахтарське Примусова евакуація родин з дітьми: як живе Шахтарське?

Залишити рідний дім навіть заради власної безпеки — рішення, на яке наважуються не всі. Попри постійну загрозу обстрілів, частина мешканців прифронтових громад ...

«Замість 15 хвилин тепер можу ходити 2 години». Історія 27-річного аеророзвідника, який заново вчиться ходити на подвійних протезах у реабілітаційному центрі Дніпра - 25.06.2026 «Замість 15 хвилин тепер можу ходити 2 години». Історія 27-річного аеророзвідника, який заново вчиться ходити на подвійних протезах у реабілітаційному центрі Дніпра

27-річний Роман — аеророзвідник Національної гвардії України. Зараз проходить складний і тривалий шлях відновлення у реабілітаційному центрі Дніпра. Він родом із ...

Майже 12 млн грн незаконних виплат: на Дніпропетровщині судитимуть екскомандира Нацгвардії - 25.06.2026 Майже 12 млн грн незаконних виплат: на Дніпропетровщині судитимуть екскомандира частини Нацгвардії

На Дніпропетровщині судитимуть екскомандира військової частини Нацгвардії та колишнього начальника штабу через незаконні виплати на майже 12 млн грн. Про це ...

Історія без прикрас. У Дніпрі презентували унікальну виставку за свідченнями Давида Франка про межу людської моралі в часи голоду - 25.06.2026 Історія без прикрас. У Дніпрі презентували унікальну виставку за свідченнями Давида Франка про межу людської моралі в часи голоду

У Дніпрі презентували виставку «Межа людського: що побачив Давид Франк у 1922 році», яка через свідчення очевидців та архівні матеріали порушила складні питання ...

Двоє людей поранені: понад 40 разів ворог атакував Дніпропетровщину Двоє людей поранені: понад 40 разів ворог атакував Дніпропетровщину

Протягом дня, 25 червня російські війська понад 40 разів атакували три райони Дніпропетровської області безпілотниками та артилерією. Двоє людей дістали поранень. ...

Хороші новини від військових з Південно Донецького напрямку на кордоні Дніпропетровщини Хороші новини від військових з Південно-Донецького напрямку, на кордоні Дніпропетровщини

Південно-Донецький напрямок (кордон Дніпропетровщини в Новоселівському напрямку): на цій ділянці фронту наші підрозділи продовжують тиснути на противника та ...

Веслувальник з Дніпра — на п’єдесталі чемпіонату України Веслувальник з Дніпра — на п’єдесталі чемпіонату України

Вихованці міської ДЮСШ з водних та веслувальних видів спорту успішно виступили на чемпіонаті України серед молоді, здобувши сім медалей. Змагання проходили 19–21 ...

Понад 400 підопічних Дніпровського терцентру долучилися до заходів до Дня Конституції України Понад 400 підопічних Дніпровського терцентру долучилися до заходів до Дня Конституції України

До Дня Конституції України у відділах Дніпровського міського територіального центру соціального обслуговування провели тематичні заходи для людей поважного віку. ...