У Дніпрі продовжують перевірку уриттів
Міський голова Борис Філатов надав доручення облаштувати тимчасові укриття в Дніпрі.
Відповідно до розпорядження, всі укриття в Дніпрі повинні працювати цілодобово. На сьогодні у нашому місті більш ніж 300 офіційних укриттів, які отримали відповідні акти від ДСНС.
Сьогодні в рамках чергування по місту директор департаменту житлового господарства Владислав Грицай перевірив, як виконали доручення в школі №8 по вул. Прапорна, 23.
Приміщення обладнане всім необхідним: питною та технічною водою, аптечкою, протипожежними засобами. У підвальному приміщення є працює вентиляція, освітлення та Wi-Fi.
Читайте також: Допомога міської влади Дніпра постраждалим від ракетного удару
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-24_17-50-02-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/06/photo_2023-06-24_17-50-01-900x675.jpg)