У Дніпрі продовжується інспекція Пунктів незламності
У рамках чергування по місту за дорученням міського голови Бориса Філатова директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради Дар’я Біла відвідала локацію, яка знаходиться на базі Дитячо-юнацького центру «Штурм» за адресою вул. Гладкова, 8.
«Цей пункт може вмістити близько 70 осіб. У ньому є все необхідне, щоб у теплі і комфорті перечекати ймовірні періоди блекауту. Це генератор, розетки, запаси питної води і їжі.
Є кімната матері і дитини, дитячий куточок з цікавими книжками, розмальовками, іграми, спеціальне місце для людей, які приходять з домашніми улюбленцями. Для настрою створена новорічна фотозона.
Зі слів працівників закладу знаю, що сюди приходять місцеві жителі не тільки під час вимкнень світла, а й просто поспілкуватися. Тому ця локація стала справжнім пунктом єднання дніпрян», — розповіла вона.
Загальна кількість людей, які з початку роботи відвідали Пункти незламності на базі закладів департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міськради, складає майже 10 тисяч осіб.
Читайте також: Комунальники обробили вулиці Дніпра від ожеледі
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-07_12-13-53-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-07_12-13-52-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-07_12-13-51-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-07_12-13-50-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/photo_2023-01-07_12-13-49-900x675.jpg)