У Дніпрі поліцейські затримали жінку, яку підозрюють у пограбуванні 12-річної дівчинки
У Дніпрі правоохоронці розшукали та затримали 39-річну жінку, яку підозрюють у пограбуванні 12-річної дитини. Зловмисниця зірвала з шиї дівчинки срібну прикрасу з підвіскою та втекла.
Злочин стався 16 серпня в одному з будинків на проспекті Богдана Хмельницького у Чечелівському районі Дніпра. За даними поліції, жінка помітила дівчинку біля дитячого майданчика та простежила за нею до під’їзду.
Коли дитина зайшла до ліфта, нападниця зірвала з її шиї прикрасу зі срібла з позолотою та втекла.
Працівники відділу поліції №3 Дніпровського районного управління поліції №1 встановили особу, причетну до пограбування. Нею виявилася 39-річна мешканка Дніпровського району. Правоохоронці розшукали підозрювану та вилучили викрадену прикрасу.
Слідчі повідомили жінці про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 186 Кримінального кодексу України — грабіж.
- У Дніпрі поліцейські затримали жінку, яку підозрюють у пограбуванні 12-річної дівчинки – 26.08.2026
- У Дніпрі поліцейські затримали жінку, яку підозрюють у пограбуванні 12-річної дівчинки – 26.08.2026
Читайте також: Мешканця Дніпропетровщини, якого екстрадували з Польщі, судитимуть за шахрайство із «зеленим» тарифом











