- У Дніпрі під час сесії міськради медичним працівникам традиційно вручили почесні нагороди від усього міста
- У Дніпрі під час сесії міськради медичним працівникам традиційно вручили почесні нагороди від усього міста
Середа, 24 Червня, 2026, 17:30:18
У Дніпрі під час засідання 82-ї чергової сесії міськради за професіоналізм, витримку та самовідданість у наданні допомоги військовослужбовцям та мешканцям нагородили 14 героїчних медичних працівників міста.
Вони отримали пам’ятні медалі «За медичну допомогу», подяки міського голови.
Читайте також: На Дніпропетровщині понад 200 переселенців отримали гранти на власний бізнес