У Дніпрі перевірили роботу коворкінг-центру для ВПО
Сьогодні чергова по місту Ганна Довготько – заступниця директора департаменту соціальної політики ДМР перевірила роботу в напрямку піклування про внутрішньо переміщених осіб.
На базі одного з відділів Дніпровського міського центру соціальних служб продовжує працювати мультимедійний коворкінг-центр для внутрішньо переміщених осіб.
Центр створений наприкінці 2022 року в рамках проєкту «Соціальна інтеграція внутрішньо переміщених осіб», що реалізується в межах «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України». Співфінансування проєкту здійснюють Європейський Союз та Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини. Реалізує створення коворкінгу Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). За рахунок міста було відремонтовано приміщення коворкінгу, а наші партнери надали необіхдне для нього обладнання.
У коворкінгу відвідувачі можуть скористатись необхідним обладнанням для роботи або її пошуку, навчання, відвідати заходи із соціальної адаптації тощо. Для відвідувачів коворкінг-центру безкоштовно доступне усе необхідне: комп’ютери, ноутбук, принтер, сканер, підключення до мережі Інтернет.
Серед інших переваг коворкінг-центру:
- окрема зона з вай-фай для проведення перемовин;
- яскравий дитячий куточок для відпочинку та розваг маленьких відвідувачів;
- зона для проведення презентацій та перегляду фільмів із сучасним проектором.
Коворкінг-центр розташовано у відділі Дніпровського міського центру соціальних служб у Новокодацькому районі за адресою: вул. Новоорлівська, буд. 2, офіс. 92. Відвідування проводиться за попередньою реєстрацією: (056) 767-12-30, (096) 248-75-74
Розміщення коворкінгу доступне та безпечне для відвідувачів. Поруч знаходяться залізничний і автовокзал, міський та районний центри зайнятості. Неподалік функціонує укриття.
Оскільки коворкінг створено у відділі Міського центру соціальних служб, ВПО також можуть отримати тут соціальні послуги:
- звернутись по первинну психологічну консультацію,
- попрацювати із фахівцем із соціальної роботи щодо можливостей виходу із кризової ситуації,
- отримати інші соціальні послуги.
Коворкінг-центр доступний також для мешканців міста, які отримують послуги і звертаються по допомогу до МЦСС. Відвідувати заходи та онлайн-тренінги у коворкінгу можуть і фахівці Центру, які працюють з внутрішньо переміщеними особами.
Читайте також: Молоді Дніпра пропонують розкрити соціально значущі теми у конкурсі соціальної реклами «Крик».