У Дніпрі перевірили роботу котельні у Чечелівському районі
У Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова продовжують інспектувати районні котельні. На черзі – котельня на вулиці Янгеля, яка забезпечує теплом мешканців Чечелівського району.
Від цієї котельні опалюються 54 будинки на вулицях Фабрично-заводська, Янгеля, Шепарда, Титова, Новокримська. Оскільки надходили скарги від мешканців вищезазначених вулиць, вирішили до інспектування додати і її.
«Все обладнання в робочому стані, а завдяки підтримці міськради, в котельні встановлено сучасне насосне обладнання», – розповів директор КП «Теплоенерго» Андрій Клименко.
На об’єкті встановлено 4 котли, зараз працює 2. Температура теплоносія, яка виходить з котельні, відповідає температурному графіку. Цього достатньо для будинків, які від неї отримують тепло.
Читайте також: У Дніпрі демонтували пам’ятник Ломоносову
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/img_20230106_131927_241-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/img_20230106_131923_673-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/img_20230106_131921_184-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/img_20230106_131914_917-900x675.jpg)