У Дніпрі перевірили Пункт незламності у дитячо-молодіжному центрі “Лідер”
У Дніпрі за дорученням міського голови Бориса Філатова продовжується інспекція Пунктів незламності. На черзі – Пункт незламності на базі Комунального закладу позашкільної освіти «Дитячо-молодіжний центр «ЛІДЕР» Дніпровської міської ради (вул. Дмитра Донцова, 4). Його у рамках чергування по місту відвідав секретар міської ради Олександр Санжара.
У пункті можуть приймати 50 осіб. Під час інспекції як раз не було світла, тому Олександр Санжара сам переконався, що генератор працює, є запаси дизельного палива, питної води і т.д.
«Відвідувачі можуть зарядити свої електропристрої, зігрітися, випити гарячого чаю, розігріти їжу в мікрохвильовці. У цьому Пункті незламності також є обладнане приміщення матері та дитини з пеленальним столиком та засобами гігієни для дітей і жінок.
Також є окрема кімната для людей похилого віку, де вони можуть прилягти і відпочити. Є зона для господарів, які приходять з домашніми тваринами. І, звичайно ж, територія для дітей з іграшками і книгами. Більш того, маленькі відвідувачі можуть навіть спробувати себе у стрільбі з лука», – розповів Олександр Санжара.
Читайте також: Протягом минулої доби до поліції Дніпра надійшло 39 повідомлень щодо домашнього насильства
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/96a4f5da-209a-419f-a14a-42aa61f2c9a3-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/52094504-ec9c-4fe3-968a-3fc2411d240d-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/9efeaed4-d263-4e0f-ab68-f87925b900be-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/39f7cd60-1ab2-4f13-90a5-90d61801541c-506x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/8e61b14d-d0c5-423f-aa5f-7c471d5268ed-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/57b20d9f-dc80-497b-a49d-efb96c75f19a-900x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/01/3d6adc6c-36ec-451b-acd5-e095810a5a3e-900x675.jpeg)