У Дніпрі перевірили облаштування укриттів комунальної і приватної власності
Сьогодні, 14 серпня, в межах чергування по місту заступник директора департаменту громадського порядку і цивільного захисту Дмитро Редька перевірив виконання доручення міського голови Дніпра щодо облаштування та функціонування захисних споруд у місті.
На першій локації черговий відвідав одне зі сховищ, яке знаходиться на балансі підприємства. За підсумками інспекції, встановлено, що споруда повністю не готова для укриття населення та не відповідає встановленим нормам. У комісійному акті обстеження це сховище визнане непридатним. Відповідно до облікових документів приміщення може прийняти до 60 осіб, але воно є непридатним для безпечного укриття населення.
Місто не може вплинути на облаштування таких захисних споруд, оскільки ними повинні опікуватися балансоутримувачі. Матеріали щодо не облаштованих та непридатних сховищ будуть скеровані до прокуратури.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-25-09-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-24-54-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-24-39-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-24-22-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-24-11-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-23-59-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-23-32-900x675.jpg)
На наступній локації пан Дмитро перевірив укриття на території одного з комунальних підприємств міста. У ньому наразі завершується ремонт. Черговий перевірив хід робіт, як відновлюється електропроводка, стіни та сходи тощо.
Таке сховище повністю придатне для укриття населення, розраховане на 170 осіб. Функціонує цілодобово, а також на вході постійно є черговий.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-27-04-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-26-41-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-26-21-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-26-08-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-25-33-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-25-22-900x675.jpg)
Останньою на сьогодні локацією було укриття на території однієї з лікарень Дніпра. Це сховище є повністю готовим для захисту людей. Воно відповідає всім вимогам та стандартам і працює цілодобово, може прийняти до 600 осіб. У приміщенні працюють усі необхідні комунікації та системи.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-29-15-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-28-54-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-28-40-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-28-24-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-28-10-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-14_13-27-46-900x675.jpg)