У Дніпрі оголосили результати конкурсу екоприбирань серед ОСББ, ЖБК та ОСН
У Дніпрі оголосили результати конкурсу прибирань серед будинків ОСББ, ЖБК та органів самоорганізації населення (ОСН).
«Фотозвіти толок учасники викладали у фейсбук. Переможців визначили за найбільшою кількістю набраних лайків. Загалом сумарно в рамках конкурсу було організовано 40 суботників. Мешканці об’єднань активно включилися в цю роботу, оскільки це передусім чистота біля їхніх будинків. Переможцям вручили призи, серед яких повітродувка-пилосмок для листя, шуруповерт, металева складна драбина, бензопила та газонокосарка», — зазначив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення міськради Владислав Макарець.
Підсумки конкурсу:
1 місце — ОСББ «Вікторія 2018» (912 лайків);
2 місце — ОСББ просп. Мазепи, 2; вул. Кості Гордієнка 1, 3; вул. Олександрова, 1 (762 лайки);
3 місце – ОСББ «Івана Мазепи, 21» (626 лайків);
4 місце – ОСББ «просп. Івана Мазепи, 17»; ОСББ «просп. Івана Мазепи, 25», ОСББ «вул. Полковника Горленка, 28»; ОСББ «вул. Дунаєвського, 31» ( 574 лайки);
5 місце – ОСББ «Героїв 1-Б» (566 лайків).
Читайте також: За програмою співфінансування ремонтують дахи в багатоквартирних будинках Дніпра.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h11etqeo1mlr13cqjkq11qk11d513.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h11eulhh1f78iih1btl2v7qeh28-1008x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h11eulhhktpev3ik3qnjur029-1008x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h11eulhhe681sou1mnj97i1ge12a-1008x675.jpeg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/05/o_1h11eulhh165a1s2j12ni1saf154h2d-1008x675.jpeg)