У Дніпрі насосні станції оснастили генераторами на випадок блекауту
Сьогодні, 10 листопада черговий по місту Юрій Гамазинський – директор КП «Дніпроводоканал» перевірив роботу і оснащення однієї з підвищувальнаих насосних станцій Дніпра.
Ця підвищувальна насосна станція живить приблизно 15 тис. абонентів на Лівому березі м. Дніпра та подача води на добу становить 2 тис. куб.
Станція призначена для того, щоб підвищувати тиск в системі водопостачання і тим самим подавати воду мешканцям у багатоповерхові будинки.
На станції встановлено генератор потужністю 65 кВт для безперебійної роботи та подачі води.
Також проведено навчання з персоналом станцій ПНС для перемикання їх в автономний режим для подальшої роботи насосного обладнання на випадок блекауту.
Перевірив черговий по місту і насосну станцію водовідведення.
На станції водовідведення була проведена реконструкція у 2020 році, було встановлено сучасне обладнання (насоси, частотники, грабельне відділення, електрика), що дозволяє швидше та з найменшими енергозатратами виконувати роботу.
Також встановлено дизельний генератор потужністю 110кВт для безперебійної роботи станці в будь-яких умовах.
Станція приймає в себе стоки з більшої частини Лівобережжя нашого міста в обʼємі 12 тис. куб. на добу (це приблизно 25-30 тис. мешканців), проводить грубу очистку, а потім перекачує їх на станцію аерації.
Читайте також: У Херсонській області загинув воїн з Дніпропетровщини Віктор Деревянко.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/img_20231110_114309_112-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/img_20231110_114306_072-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/img_20231110_114304_263-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/img_20231110_142950_934-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/11/img_20231110_142947_605-900x675.jpg)