У Дніпрі на проспекті Мануйлівський впав балкон
Інцидент стався вчора вечері, близько 22:00.
Бетонна плита, що впала, зруйнувала на своєму шляху піддашок перукарні. На щастя ніхто не постраждав.
Усувати наслідки приїхала аварійна бригада КП «Жилсервис-5», на балансі якого перебуває будівля. Комунальники демонтують залишки балкону та прибирають бетонні уламки.
Також будуть обстежені інші зовнішні конструкції будинку.
«Цей будинок 55-го року здачі в експлуатацію. Зношеність майже 100%. Деякі балкони в нормальному стані, деякі вже аварійні. Хоча на цьому балконі був піддашок, але може він був поставлений пізніше. Опади, які потрапляють викликають руйнування. Це процес, який ми не можемо контролювати», – повідомив Олександр Степаненко – головний інженер комунального підприємства «Жилсервіс-5»
Він зазначив, що ці конструкції ані Жилсервіс, ані мешканці не мають права реконструювати та ремонтувати власними силами. Це мають бути спеціальні організації, які мають допуски і відповідних фахівців. Тому, у разі руйнувань, або для обстеження балкону містянам необхідно звертатися до обслуговуючої компанії, а вже вона – до підприємств, які цим займаються.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-02_13-06-47-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-02_13-06-42-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-02_13-06-36-506x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-02_13-06-31-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-02_13-06-25-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-02_13-06-19-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/08/photo_2022-08-02_13-06-12-900x675.jpg)