У Дніпрі мешканці ОСББ та ЖБК самостійно облаштовують укриття у своїх будинках
Сьогодні, 21 серпня, черговий по місту Святослав Ткаченко, директор департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради, перевірив виконання доручення міського голови Бориса Філатова щодо самостійного облаштування найпростіших укриттів мешканцями будинків ОСББ та ЖБК.
Мешканці житлово-будівельного кооперативу № 138 «Сатурн» самостійно облаштовують підвальне приміщення в їх будинку як найпростіше укриття. Наразі триває прибирання сміття та встановлення місць для сидіння — лав та стільців.
Кооператив неодноразово брав участь у програмі співфінансування. Торік за міський кошт у будинку було змінено вікна та двері, цьогоріч — виконають сантехнічні ремонтні роботи.
Беручи участь у програмі співфінансування, мешканці будинку значно економлять на проведенні поточних та капітальних ремонтів, що дає змогу за зекономлені кошти облаштувати укриття.
Читайте також: У Павлоградському районі легковик зіткнувся з вантажівкою: є загибла
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_12-33-00-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_12-33-10-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_12-33-19-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_12-33-29-900x675.jpg)
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2023/08/photo_2023-08-21_12-33-44-900x675.jpg)