fbpx

Четвер, 18 Червня, 2026, 20:41:53

weather-icon
˚C

У Дніпрі ліквідовують наслідки негоди і ремонтують колодязі за заявками містян: Громрада інформує

22.06.2024, 9:50

Як повідомив голова Громадської ради при міській раді Дніпра Геннадій Корбан, протягом доби оброблено 115 звернень. Повідомлення від містян надходили до Телеграм Чату Корбана – ТЧК, на пошту та на гарячу лінію Штабу Взаємодопомоги. Мерія Дніпра на чолі з Борисом Філатовим роблять усе можливе, аби оперативно та якісно вирішувати проблеми містян. Жорсткий управлінський контроль дозволяє скоригувати діяльність влади на всіх рівнях на забезпечення ефективного вирішення всіх питань з якими звертаються дніпряни.

Головне за день. 

Безпечний Дніпро.

У Дніпрі прибирають дерева, що впали через негоду.

Дніпряни дякують комунальникам за оперативну роботу.

«Щира вдячність Вам та КП «Міськзеленбуд» за дуже швидке реагування. У четвер під час буревію впало пів дерева на дитячий майданчик, у п’ятницю зранку вже все прибрали, дуже дякуємо, Запорізьке шосе, 60», – пише дніпрянка Олена.

«Дякую за оперативні дії з розпилювання поваленого буревієм дерева. Пров. Вільний, 6», – пише дніпрянка Катерина.

«Дуже дякую, дерево оперативно розпиляли та прибрали. Пров. Листяний, 7», – пише дніпрянка Ольга.

За роботи дякуємо КП «Міськзеленбуд».

У Дніпрі продовжують ремонтувати та накривати колодязі за заявками містян.

На Олександра Олеся накрили колодязь.

Олександра Олеся, 2, 4.

«Вул. Олександра Олеся, 2, на дитячому майданчику був дерев’яний люк, одна дошка прогнила, з люка чути шум води… поклали на нього шину, щоби ніхто не провалився… допоможіть, будь ласка, закрити люк», – написала дніпрянка Ілона.

Колодязь вже накритий.

«Мешканці будинків №2 та №4 по вул. Олександра Олеся дякують за виконані роботи… колодязь накрили», – пише Ілона.

За роботи дякуємо КП «Дніпроводоканал».

Світло.

– Просп. Олександра Поля, 92-А та інші: вибух у трансформаторній будці?

– Баштанна: обрив кабелю.

– Вулиця Богдана Хмельницького: не відключати ПНС.

– Богданова, 55: вітер повалив опору.

– Миколи Хвильового, 117: коротке замикання.

– Осіння, 4: встановити лічильники на кімнати у гуртожитку.

– Покровський, 3-п: зламали трансформаторну підстанцію?

– Олександра Чернікова, 22, 24: обрив кабелю.

Ваші звернення направлені до компанії ДТЕК.

– Олександра Чернікова, 42: замінити проводку.

Через тривалий термін експлуатації система електропостачання потребує заміни. Ремонт внесений до попереднього плану ремонту на 2024-2025 роки. Працюватиме КП «Жилсервіс-5».

Вода.

– Вул. Богдана Хмельницького, 19-А: у підвалі протікає вода.

Тут протікання приватного введення. Приватне введення ремонтує власник.

– Просп. Слобожанський, 15-А: замінити засувку на будинок.

У Вас замінили засувку д-300 мм, що вийшла з ладу. Працював КП «Дніпроводоканал».

Заміна засувки на будинок №15-А не запланована. Для відключення будинка №15-А окремо, Вам потрібно скористатися запірною арматурою на внутрішньобудинковій мережі (її експлуатує товариство співвласників багатоквартирного будинку або організація, з якою у них укладено відповідний договір).

– Просп. Слобожанський. 103: чи замінили засувку?

Замінили. Працював КП «Дніпроводоканал».

Сміття.

– Березинська, 18: сміттєзвалище біля кафе.

Прибрали. З підприємцями проведено розмову.

– Велика Діївська, 56: прибрати великогабаритне сміття.

– Драгоманова, 46-А: прибрати звалище сміття.

– Просп. Мануйлівський, 15 – 19: прибрати територію біля сміттєвих баків.

– Метро Покровська: вивезти сміття

Ваші звернення направлені до департаменту екологічної політики: зобов’язати відповідальних вивезти сміття та прибрати території.

– Шостинська, 10, 12: прибрати спиляні гілки.

Ваше звернення направлене до КП «Управління контролю за благоустроєм»: зобов’язати виконавців робіт прибрати гілки.

ЖКГ.

– Аеродром, 2: відремонтувати покрівлю.

У Вас будинок ОСББ. Ваше звернення направлено до департаменту самоорганізації населення. З головою зв’яжуться.

– Бульвар Батальйону Дніпро, 6-Б: відремонтувати під’їзди.

Ремонт сходових кліток 3 та 4 під’їздів внесений у запропонований план ремонту на 2024-2025 роки.

– Панікахи, 109: протікає покрівля.

У Вас будинок ОСББ. Вам потрібно звернутися до голови правління або до керуючої компанії, яка обслуговує будинок. Ваше звернення також направлене до департаменту самоорганізації населення.

– Тополя 3, будинок 19-а: відремонтувати сходи у під’їзд.

Будинок обслуговує приватний управитель «ВДС-3». Вам потрібно звернутися до голови правління або до керуючої компанії, яка обслуговує будинок.

Екологія.

Зимових Походів, 14-А: неприємний запах ночами.

Ваше звернення направлене до департаменту екологічної політики для вжиття заходів у рамках повноважень.

Вуличне освітлення.

Просп. Поля, 117: не працюють ліхтарі.

Роботу освітлення частково відновили. Працювали фахівці КП «Міськсвітло».

Скошування трави.

– Квартальна, 3, 5: скосити траву під ЛЕП.

Ваше звернення направлено до компанії ДТЕК.

– Просп. Миру, 81: скосити траву.

Скосять 26 червня за графіком.

Аварійні дерева.

– Просп. Олександра Поля, 107-А: аварійне дерево.

Зроблять до 1 липня, якщо під’їзд до дерева буде розчищений.

– Просп. Богдана Хмельницького, 46: аварійні дерева.

– Василя Сліпака, 28: аварійні дерева.

Будь ласка, вкажіть контактний номер телефона.

– Волинська, 7-А: коли видалять аварійні дерева?

У Вас видалять 12 дерев до 10 серпня. Обріжуть та омолодять ще 60 дерев, це зроблять восени-взимку.

– Просп. Героїв, 20: паросль аварійного дерева.

Ваше звернення передано до керуючої компанії для видалення порослі.

– Калинова 45: гілки б’ють по балкону.

У червні Ваші дерева обстежать, у цей день з Вами зв’яжуться, за підсумками обстеження складуть дефектний акт та визначать терміни робіт.

– Калинова 49: обрізати дерева.

У Вас видалять 3 дерева до 10 серпня. Обріжуть та омолодять ще 37 дерев, це зроблять восени-взимку.

– Надії Алексєєнко, 100: аварійне дерево.

Аварійне дерево видалили, ще 3 дерева омолодять восени-взимку.

– Тополя-2, будинок 38: викорчувати пеньок.

Викорчують.

– Чорноліська, 28-А: аварійні дерева.

У Вас видалять 17 дерев до 23 серпня. Обріжуть та омолодять ще 43 дерева, це зроблять восени-взимку.

За всіма адресами – роботи КП «Міськзеленбуд».

Дороги, тротуари, двори.

– Олександра Кукурби: заасфальтувати в’їзд у приватний сектор

В’їзд до приватного сектору асфальтувати не планується.

– Нігояна – Бельгійська: провал асфальту.

Ваше звернення направлене на обстеження до комунальних служб, після чого провал усунуть.

Містяни дякують.

«Новокримська, 2-А. Квитанції з ЄРЦ (тепло та вода) за травень принесли. Дякую за сприяння!” – пише дніпрянка Олена.

«Хочу подякувати кожному, хто причетний до ремонту дороги на вул. Мандриківська. Величезна подяка за добре виконану роботу», – пише дніпрянка Ганна.

“Дякую. Вода Канатною з вулиці Богданова не протікає», – пише дніпрянка Світлана.

«Гоголя, 9 – 11. Дякую! Все так оперативно та професійно виконано, що навіть слова складно підібрати, аби сповна висловити подяку! І домовилися з КП «Міськзеленбуд» восени продовжити!» – пише дніпрянин Сергій. Тут видалили аварійний ясен.

«Вулиця Богдана Хмельницького, 24! Дякую за відремонтовану колонку!» – пише дніпрянка Олена.

Заявки щодо комунальних та інших проблем можна залишати за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради:  

(095) 816-39-11  

(093) 261-32-25  

(063) 402-79-56  

(063) 681-61-82  

(068) 638-28-48 

Заявки за номерами Штабу взаємодопомоги Громадської ради приймають з понеділка по п’ятницю з 9 до 17 години. 

Телеграм-канал голови Громадської ради Геннадія Корбана приймає заявки цілодобово. 

Залишити заявку можна в коментарях.

Читайте також: Комунальники Дніпра звертаються до мешканців міста з проханням використовувати санвузли за призначенням і не викидати в них сміття

Telegram
Відео дня
Відео дня
Останні новини
Четвер, 18 Червня
20:24 | Актуальні новини
У Дніпрі пройшов великий молитовний сніданок, що зібрав близько 400 представників прифронтових регіонів України
19:58 | Актуальні новини
У Дніпрі продовжують будівництво мереж, які захистять житломасив Лівобережний-3 від підтоплень
19:18 | Актуальні новини
рф готує помсту за удари по москві: що чекає на Дніпро
18:38 | Актуальні новини
Дві людини загинули, 17 – дістали поранень: понад 20 разів ворог атакував три райони Дніпропетровщини артилерією, безпілотниками та ракетами
18:03 | Актуальні новини
«Фахівці справді розуміють, навіщо вони це роблять і наскільки це важливо для тих, хто проходить відновлення після поранень», — військовий про відновлення в реабілітаційному центрі Дніпра
17:22 | Актуальні новини
На Дніпропетровщині викрили два наркоугруповання з оборотом понад 3,5 млн грн на місяць
Дивіться також
У Дніпрі пройшов великий молитовний сніданок, що зібрав близько 400 представників прифронтових регіонів України - 18.06.2026 У Дніпрі пройшов великий молитовний сніданок, що зібрав близько 400 представників прифронтових регіонів України

18 червня у Дніпрі провели великий молитовний сніданок. Подія зібрала близько 400 представників одразу десяти прифронтових регіонів України. Від Чернігова і Сум до ...

У Дніпрі продовжують будівництво мереж, які захистять житломасив Лівобережний-3 від підтоплень - 18.06.2026 У Дніпрі продовжують будівництво мереж, які захистять житломасив Лівобережний-3 від підтоплень

У Дніпрі стартував другий етап масштабного проєкту з модернізації мережі зливової каналізації на житловому масиві Лівобережний-3. Роботи за завданням мера Філатова ...

рф готує помсту за удари по москві: що чекає на Дніпро - 18.06.2026 рф готує помсту за удари по москві: що чекає на Дніпро

“Орєшнік” чи масований обстріл: як росія відповість за москву? Ворог готує акцію “відплати”. Дніпро — серед цілей. Про ймовірні сценарії ...

Дві людини загинули, 17 – дістали поранень: понад 20 разів ворог атакував три райони Дніпропетровщини артилерією, безпілотниками та ракетами - 18.06.2026 Дві людини загинули, 17 – дістали поранень: понад 20 разів ворог атакував три райони Дніпропетровщини артилерією, безпілотниками та ракетами

Сьогодні, 18 червня, понад 20 разів ворог атакував три райони Дніпропетровщини артилерією, безпілотниками та ракетами, повідомили в обласній військовій ...

Військовий, який потрапив під атаку FPV-дрона, відновлюється у реабілітаційному центрі Дніпра - 18.06.2026 «Фахівці справді розуміють, навіщо вони це роблять і наскільки це важливо для тих, хто проходить відновлення після поранень», — військовий про відновлення в реабілітаційному центрі Дніпра

Олександру 32 роки. Він із Павлограда, працював електрослюсарем-підземником на шахті та активно займався спортом. У 2019-му потрапив на строкову службу, а згодом ...

На Дніпропетровщині викрили два наркоугруповання з оборотом понад 3,5 млн грн на місяць - 18.06.2026 На Дніпропетровщині викрили два наркоугруповання з оборотом понад 3,5 млн грн на місяць

На Дніпропетровщині викрили 11 учасників двох наркоугруповань з щомісячним доходом, який перевищував 3,5 мільйони гривень. Про це повідомили у пресслужбі ...

Нова небезпечна ділянка на Дніпропетровщині: рф готує посилення тиску в районі Межової - 18.06.2026 Нова небезпечна ділянка на Дніпропетровщині: рф готує посилення тиску в районі Межової

Межівський напрямок (Дніпропетровщина): На цій ділянці противник поступово нарощує активність. Якщо раніше цей відтинок фронту залишався відносно спокійним і не ...

У Дніпрі готують проєкт відновлення будинку на вул. Галини Мазепи, пошкодженого внаслідок атаки БпЛА - 18.06.2026 У Дніпрі готують проєкт відновлення будинку на вул. Галини Мазепи, пошкодженого внаслідок атаки БпЛА

У Дніпрі триває підготовка до відновлення житлового будинку на вул. Галини Мазепи, 59-А, який зазнав пошкоджень унаслідок влучання ворожого безпілотника 21 травня. ...

Перші дні на Буковині: враження дітей з Дніпропетровщини, які поїхали відпочивати за проєктом «Карпатська зміна» - 18.06.2026
Перші дні на Буковині: враження дітей з Дніпропетровщини, які поїхали відпочивати за проєктом «Карпатська зміна»

Грають у футбол, їздять на екскурсії та веселяться на дискотеках. Так відпочивають діти з Дніпропетровщини, які за проєктом «Карпатьска зміна» поїхали у спортивні ...

рф атакувала Дніпро загинув працівник підприємства ще 10 людей поранені рф атакувала Дніпро: загинув працівник підприємства, ще 10 людей поранені

Унаслідок російської атаки по Дніпру загинув один чоловік, ще десятеро людей дістали поранення різного ступеня тяжкості. Ворожий удар також спричинив пожежу на ...