У Дніпрі комунальники усувають наслідки негоди
У Дніпрі через крижаний дощ та мокрий сніг, які пройшли в ніч з 13 на 14 січня, на дорогах утворилася складна ситуація. Через це на вулиці міста виїхала комунальна техніки, які посипають дороги комбінованою сумішшю (відсів+пісок) для кращого зчеплення з покриттям.
Роботи проводять за ступенем їхньої важливості. В першу чергу оброблюють особливо небезпечні ділянки — мости, шляхопроводи, підйоми та спуски доріг:
- Південний міст, Центральний міст, Амурський міст, Кайдацький міст, Усть-Самарський міст, Самарський міст, шляхопровід Київський та інші;
- вулиці: Космічна, Яснополянська, Михайла Грушевського, Робоча,
- проспекти: Дмитра Яворницького, Олександрв Поля, Слобожанський, Івана Мазепи та інші).
Для ліквідації наслідків негоди на вулиці міста виїхали 65 одиниць посипочної техніки з відвалами, 7 навантажувачів, 17 одиниць мінітехніки, 2 самоскиди та 16 бригад дорожніх робітників. Використано 781 тонн комбінованої суміші та 899 тонн піскосоляної суміші. Роботи тривають.
![](https://dnipro.tv/wp-content/uploads/2022/01/o_1c3t510ir11i71an71uvp190a1jgd2ae.jpg)