У Дніпрі для безпеки руху оновлюють понад півтора кілометра дороги, яка тривалий період була непроїзною
У Дніпрі триває оновлення вулиці Миколи Руденка. Довгі роки непарна її сторона була перекрита для проїзду через незадовільний стан: ями, просідання й відсутність повноцінного водовідведення створювали труднощі для автотранспорту, трамваїв і мешканців прилеглих територій. Транспорт рухався іншою стороною.
Нині департамент благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради виконує поточний ремонт загальною площею понад 11,5 тисяч квадратних метрів. Також встановлюють новий бордюрний камінь завдовжки понад 1,7 км, проводять ревізію зливової каналізації, улаштовують нові дощоприймачі, а люки колодязів піднімають до рівня дороги.
«Це одна з важливих вулиць міста — тут проходить і трамвайна колія, і рух автотранспорту. Але з різних причин одна сторона дороги десятиліттями залишалася без уваги. Зараз же взялися за комплексне оновлення. Роботи передбачають не тільки нове асфальтове покриття, а й облаштування дощоприймачів, ревізію колектора, встановлення нового бордюру. Також у процесі прибрали значні обсяги сміття, що накопичилися за роки. Усе це — для безпечного пересування», — зазначив директор департаменту благоустрою та інфраструктури Дніпровської міської ради Олексій Самілик. Він 16 липня чергує містом.
На ділянці вже виконано близько 30 % асфальтування, а роботи з водовідведення майже завершені.
«Ми працюємо тут вже майже три тижні. Це складна ділянка, бо рух транспорту раніше тут був неможливий — дорога фактично зруйнована, водовідведення не працювало. І хоча трамвайна колія дозволяла частково розділити рух, ситуація була критичною щонайменше останні роки. Тому цей ремонт вкрай важливий для всього району», — зазначив заступник директора згаданого департаменту Дмитро Коробов.
За його словами, усі роботи планують завершити упродовж місяця. У перспективі — оновлення іншої сторони вулиці та повноцінний ремонт тротуарів.
Наступна локація перевірки – модульне залізобетонне укриття (вул. Антоновича, 87). По місту встановлено 186 таких укриттів, частина з них – на позиціях військових.
«Це укриття відновили після дій вандалів. У цілому воно в задовільному стані. Кожне встановлене укриття щоденно прибирають комунальники. Щодо біотуалету, то його обслуговують через день, а двічі на тиждень миють. Також, за потреби, всередині приміщення проводять обробку всіх поверхонь для ліквідації неприємного запаху», — додав Олексій Самілик.
Читайте також: У Кам’янському районі на вулиці горів автомобіль
- o 1j09oualcfplcitt1nbge17k94q
- o 1j09oualcg2aq3619onsmp1dv44t
- o 1j09oualc1im71muns211ud54b4n
- o 1j09oualc1tvolo2j0l14cl80e54
- o 1j09oualch2tla91chd15pu1f5k52